Heiro U-16 drugie w Mielcu, Szczęch Najlepszym Bramkarzem !

Dwa zwycięstwa i porażka to bilans futsalowców Heiro U-16 Rzeszów w rozgrywanym w Mielcu turnieju z okazji Dnia Dziecka. Najlepszym bramkarze turnieju wybrano Arkadiusza Szczęcha, który co trzeba przyznać bronił dzisiaj kapitalnie.

Skład Heiro U-16:
Szczęch – Basamon, Depta I., Szpar, Hadam, Darłak, Wdowik, Podolec.

• KS Fair Play – Heiro 0:2 (0:1)
15 m. S.Szpar i 39 m.  I. Depta
Ciekawe spotkanie, które trzymało w napięciu do ostatnich sekund. Decydująca  o losach meczu bramka padło po strzale na minutę przed końcem Ireneusza Depty – reprezentanta kadry Podkarpacia w futsalu. Mielczanie wykazali ogromną nieskuteczność, co mimo dobrego stylu gry nie dało nawet punktu.
  • Vae Victus – LSC 14:4 (10:0)
3 m., 6 m. D. Bożek, 8 m. P. Tetlak, 11 m. D. Bożek, 12 m. M. Dobrowolski, 14 m. G. Płatek, 15 m. 17 m., 18 m. – P. Tetlak, 20 m. G. Płatek, 21 m. B. Krynicki, 22 m. Babula, 24 m. D. Bożek, 25 m. N. Gnat, 26 m. D. Hyjek, 29 m. T. Piękoś, 31 m. A. Kolb i 33 m. M. Dobrowolski
Vae Victus pewnie odniosło zwycięstwo w tym spotkaniu. Ich przewaga nie podlegała od początku do końca dyskusji. Nonszalancja pod koniec meczu zemściła się stratą aż 4 bramek.
  • KS Fair Play – LSC 9:4 (5:2)
2 m. F. Maciałek, 5 m. D. Stypa, 6 m. Babula, 9 m. M. Muniak,  11 m. D. Stypa, 17 m. A. Lewiarz, 18 m. P. Tabor, 31 m. M. Bartosiak, 33 m. F. Maciałek,  33 m. J. Duda, 35 m. T. Piękoś i 39 m. J. Duda
Mieleccy futsalowcy ponownie pokonali LSC. Tym razem padł wynik 9:4. Tu również LSC do końca meczu walczyło, czego efektem aż 4 zdobyte bramki.
  • Heiro – Vae 0:6 (0:5)
5 m. P. Tetlak, 8m., 11m., 20m., 20 m. D. Bożek i 36 m. N. Gnat
Wydawało się, iż spotkały się dwa najsilniejsze zespoły tego turnieju. Tu jednak Vae Victus rozniosło do zera zespół z Rzeszowa. 4 bramki zdobył Damian Bożek. Przewaga Vae nie podlegała od początku do końca meczu żadnej dyskusji.
  • KS Fair Play – Vae  6:11 (5:4)
5 m., 6 m. M. Hawro, 7 m. N. Gnat, 7 m. M. Hawro, 11 m. D. Bożek, 11 m. M. Hawro, 12 m. D. Bożek, 14 m. M. Muniak, 17 m. N. Gnat, 22 m. M. Dobrowolski, 22 m. G. Płatek, 23 m. P. Tetlak, 30 m, 33 m. D. Bożek, 36 m. B. Krynicki, 38 m. F. Maciałek i 40 m. N. Gnat.
 Vae po pewnej wygranej z Heiro nieoczekiwanie przegrywało z KS Fair Play. Młodzi futsalowcy prowadzili w tym spotkaniu 2:0, 3:1, 4:2, 5:3, by zatrzymać się w przerwie spotkania. Cała druga połowa przebiegła pod dyktando zwycięzców turnieju, którzy wyszli na prowadzenie, a następnie je podwyższyli. Mieleccy futsalowcy zanotowali w tym turnieju aż 4 kontuzje (W. Białek – zagrał tylko chwilę w pierwszym spotkaniu, M. Muniak, M. Hawro i F. Maciałek; wczoraj z kadry wypadł F. Kamuda, który nabawił się urazu na treningu oraz wcześniej M. Skrzypek, który ma ponad miesięczną pauzę).
  • Heiro – LSC 9:4 (5:2)
4 m. T. Piękoś, 4 m. J. Wdowik, 7 m., 12 m. T. Basamon, 12 m. Sz. Szpar, 14 m. O. Hadam, 17 m. T. Piękoś, 22 m. K. Babula, 24 m., 30 m. Sz. Szpar, 35 m. J. Wdowik, 39 m. T. Basamon.
Ostatni mecz turniej zaczął się od prowadzenia LSC. Dzielnie walczyło ono  o punkty i co ciekawe znów przegrało. Strzeliło jednak przy tym ponownie 4 bramki. Dzięki tej wygranej Heiro uplasowało się na drugiej pozycji w tabeli.
źródło: własne. fairplaymielec.pl