1 liga: Porażka z AZS UMCS Lublin

Heiro Rzeszów uległo w meczu 19 kolejki ekipie AZS UMCS Lublin 2-6 (1-3).

Rzeszowianie do tego spotkania przystąpili bez pauzującego za kartki Jakuba Wdowika i kontuzjowanego Łukasza Krawczyka. Dodatkowo nie w pełni dyspozycji byli P.Krawczyk, Codello i Adamski, którzy kilka godzin wcześniej rywalizowali na zielonej murawie.

Ta sytuacja odbiła się na przebiegu spotkania, bowiem już w 2 minucie AZS zadał dwa ciosy i prowadził 2-0. Heiro stać było w pierwszej połowie na trafienie Radosława Adamskiego, po pięknej zespołowej akcji. Niestety w 9 minucie do własnej bramki piłkę skierował Wojciech Dejniak i nasz zespół przegrywał 1-3.

Po antrakcie kolejna bramka kontaktowa Adamskiego na 2-3, ale to niestety ostatnie tego dnia trafienie Heiro. Akademicy wykorzystali straty naszego zespołu i ustalili wynik spotkania na 2-6.