Spotkanie organizacyjne we wtorek


W najbliższy wtorek (2 listopada) odbędzie się spotkanie poświęcone przyszłości klubu. Spotykamy się o godz. 20 na rzeszowskim Rynku (przy studni). Spotkanie przeznaczone jest dla pełnoletnich członków Stowarzyszenia Heiro Futsal.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *