Heiro przegrywa z Jedynką

Heiro przegrało wyjazdowe spotkanie II ligi futsalu z Jedynką Busko Zdrój 1-8 (0-2). Nasz zespół dobitnie odczuł turniej, który rozgrywał dzień wcześniej i krótką ławkę rezerwowych.

W pierwszej połowie Heiro zmarnowało kilka 100 % sytuacji tracąc bramki po indywidualnych błędach. Fatalna skuteczność sprawiła, że do przerwy Heiro przegrywało 0-2. Po zmianie stron gospodarze mentalnie dobili zespół z Rzeszowa strzelając gola na 3-0 co rozwiązało worek z bramkami. Miejscowi wzmocnieni byłym reprezentantem Polski Robertem Dąbrowskim nie mieli problemów by strzelać kolejne bramki. W końcówce Heiro strzela gola autorstwa Piotra Krawczyka.

Niestety udział w sobotnich Halowych Mistrzostwach Rzeszowa odbił się na postawie w Busku, bo dopóki Heiro miało siły gra była wyrówna.

Heiro: Bielecki – Krawczyk P., Kaszowski, Pietrucha, Trawka oraz Przybyło, Krawczyk Ł, Sierżęga.