W niedzielę startują rozgrywki 2 ligi futsalu


W niedzielę o godz. 18 nasz zespół rozgra pierwsze spotkanie w ramach rozgrywek 2 Polskiej Ligi Futsalu. Rywalem będzie ekipa Ekomu Futsal  Nowiny, a spotkanie obędzie się na hali naszych rywali czyli w podkieleckich Nowinach.

 

 

 

Wyjazd na mecz zaplanowano na godz. 14. Jeżeli sa chętne osoby na wyjazd na mecz w roli kibica prosimy o informację do jutra.

 

W środę Heiro rozegra sparing z Politechniką (hala Politechniki) o godz. 21:30. W czwartek tradycyjnie trening.

Powołania na sparing z Politechniką:

 

Bramkarze:
Bielecki Robert
Zawora Tomasz

 

Zawodnicy z pola:
Dejniak Wojciech
Depta Ireneusz
Głowacki Tomasz
Hady Paweł
Herdyna Dawid
Pietrucha Marcin
Przybyło Bartłomiej
Sharovara Sergiey
Sierżęga Piotr

Szpar Szymon
Trawka Radosław
Wdowik Jakub


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *