-
TRANSMISJA LIVE Z MECZU Z NOSÓWKĄ
-
KOLEJNY MECZ NA „ZERO Z TYŁU”
Pierwsza połowa pod dyktando „Podkarpackich Dzików”, niestety nie przypieczętowana golami. W drugiej przez ok. 20 minut to drużyna LKS Start Borek Stary stwarzała sobie więcej groźnych sytuacji, ale w odpowiednim momencie Heiro wzięło się do roboty i w końcówce zadaje dwa celne ciosy. Obydwa gole dla Heiro zdobył: Gąsior
-
WAŻNE ZWYCIĘSTWO HEIRO
-
TRANSMISJA LIVE Z MECZU Z ISKRĄ
W najbliższą niedzielę (30.05) o godz. 11:00 czeka nas bardzo trudne spotkanie z Iskra Zgłobień TRANSMISJA LIVE: https://www.youtube.com/watch?v=OJhAbkIh6-M… Zachęcamy do oglądania transmisji, gdyż najemca stadionu „Arena Słocina” (po meczu Stal Łańcut – Strug Tyczyn) ograniczył do odwołania możliwość udziału publiczności na tym obiekcie Do boju Dziki !!!
-
ZWYCIĘSTWO W 90 MINUCIE !!!
-
WYSOKIE ZWYCIĘSTWO Z DIAMENTEM
Wygrywamy 5:1 (1:1) z LKS Diament Pstrągowa, ale trzeba przyznać, że do 65 minuty (kiedy to padł drugi gol dla „Podkarpackich Dzików”) gospodarze dzielnie się bronili, również kilkukrotnie zagrażając bramce strzeżonej w tym dniu przez Michała Kochmana. Bramki dla Heiro strzelali: Gąsior, Skalski, Depta, Wojtowicz, Dzięgiel
-
PORAŻKA W MECZU „NA REMIS”
-
TRANSMISJA LIVE Z MECZU Z LIDEREM
W najbliższą niedzielę (16.05) o godz. 17:00 odbędzie się TRANSMISJA LIVE (na naszym kanale YouTube) z meczu z liderem rzeszowskiej A-klasy – Wisłokiem Strzyżów. Zachęcamy do oglądania, gdyż na trybunach Areny Słocina może zasiąść tylko 25% publiczności https://www.youtube.com/watch?v=SFxO7Vs6U4w Do boju Dziki !!! ????? ?????
-
Najnowszy magazyn wideo Heiro – odcinek 11
W najnowszym magazynie wideo Heiro, gościliśmy zawodników naszego klubu Przemysława Dzięgiela oraz Maksyma Gąsiora. Rozmawialiśmy m.in. o: – Meczach z KS Grunwald Budziwój i KS Plantator Nienadówka, – Spotkaniu z Wisłok Strzyżów – Rozgrywkach 1 Polska Liga Futsalu oraz meczach AZS UEK Futsal – Eurobus Przemyśl i innych ciekawych sprawach…
-
Z NIENADÓWKĄ NA REMIS W CIENIU SKANDALU ?!
Po bardzo emocjonującym meczu remisujemy z Plantatorem Nienadówka 2:2 (do przerwy 1:0 dla gospodarzy). Bardzo dużą kontrowersję sprokurował sędzia główny spotkania, który uznał gola „zdobytego” bezpośrednio z autu, przy czym nikt (ani zawodnicy Nienadówki, ani tym bardziej „Podkarpackich Dzików”) tej piłki nie dotknął. Sędzia postanowił się tłumaczyć ze swojej decyzji w następujący sposób: „Nie widziałem…
