Grzegorz Depta oraz Dariusz Bargiel z drużyny juniorskiej otrzymali czapki HEIRO. Obaj zawodnicy wyróżniają się zaangażowaniem meczowym i treningowym w Heiro.
Dzisiaj Heiro rozegra mecz półfinału Pucharu Ligi ALP z zespołem Tomy Więcpol Stobierna (godz. 20:30). Spotkanie rozegrane zostanie na hali Miłocin. Kto może niech pojawi się na meczu ! Jest to ostatnie spotkanie w tym sezonie.
Informujemy, iż zmieniona została nazwa naszego klubu. Obecnie pełna, oficjalna nazwa klubu brzmi Rzeszowska Akademia Futsalu „Heiro” (poprzednio Stowarzyszenie „Heiro Futsal”). Nastąpiły też zmiany w Zarządzie.
Rozpoczynamy nowy cykl na stronie Heiro. Cykl „Żartem” (tytuł roboczy) będzie opisywał w zposób zabawny naszych zawodników, rywali a także inne tematy.
Dzisiaj na hali Miłocin ostatnie mecz ligi środowiskowej. W meczu Ekstraligi Heiro zagra z Geokartem. Nasz zespół po niudanej końcówce spadł z drugiego na czwarte miejsce na którym zakończy sezon ligowy. Początek spotkania o godz. 18:50.
Zawodnik Heiro Rzeszów, Ireneusz Depta został powołany na mecz reprezentacji Podkarpacia U-14. Spotkanie rozegrane zostanie 26 marca o godz. 14:30 na hali Miłocin. Zbiórka zawodnik o godz. 13 na hali !