-
Od nowego roku obowiązkują składki członkowskie
Z nowym rokiem 2011 po konsultacji z Radą Drużyny Młodzieżowej Zarząd klubu wprowadza składki członkowskie w wysokości 10 zł miesięcznie. Składki należy wpłacać do 15 dnia miesiąca za który składka jest opłacana. Na chwilę obecną składka obowiązuje wszystkich zawodników z roczników 1990 i młodszych ! Składki za styczeń można opłacić na środowym treningu u Prezesa.
-
U14: Bez zmian ale z charakterem
Mimo gry w 5 zawodników podcza III rundy Podkarpackiej Ligi Juniorów U-14 w Tryńczy Heiro zdobyło 4 punkty. Szkoda w szczególności zremisowanego 1-1 meczu z gospodarzami gdyż bramkę wyrównująca „Dziki” straciły 4 sekundy przed końcem meczu. Aktualnie w tabeli PRLJ Heiro zajmuje z 8 punktami 4 miejsce.
-
HPP: Porażka z Fair Play Mielec w 1/32
Heiro przegrało w meczu 1/32 Halowego Pucharu Polski 3-8 (0-2) z drużyną Fair Play Mielec. Masa niewykorzystanych sytuacji zwłasza w pierwszej połowie po której gospodarze powinni prowadzić kilkoma bramkami spowodowała, że przygoda z HPP szybko się skończyła. Za tydzień najważniejsza impreza dla drużyny jaką jest Heiro Cup 2011 – III Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Futsalu.
-
Dzisiaj mecz 1/32 Halowego Pucharu Polski !!!
Dzisiaj o godz. 19:30 w hali Miłocin (ul. Miłocińska 42 w Rzeszowie) rozegrany zostanie mecz 1/32 Halowego Pucharu Polski pomiędzy Heiro Rzeszów a Fair Play Mielec. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Zwycięzca będzie miał okazję zagrać przed własną publicznością przeciwko piątej obecnie w Ekstraklasie Futsalu drużynie TPH Polkowice (dwukrotny Mistrz Polski) !! Zachęcamy więc do odwiedzenia hali Miłocin…

