Sponsorzy


[vc_row][vc_column][vc_column_text]Rzeszowska Akademia Futsalu HEIRO zaprasza firmy i osoby fizyczne do promocji poprzez sport. Atrakcyjne pakiety sponsorskie z przejrzystą informacją wykorzystania środków oraz dbanie o profesjonalny wizerunek drużyny z pewnością przyczyni się do pozytywnego odbioru Państwa przedsiębiorstwa przez obecnych i przyszłych klientów.
Kontakt w sprawie reklamy: Łukasz Krawczyk – prezes tel. 600 418 812, e-mail: futsal@heiro.pl

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

SPONSOR TYTULARNY:

Firma „HEIRO” istnieje na rynku opakowaniowym od 1993 roku. Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem wysokiej jakości urządzeń i materiałów opakowaniowych. Dbamy o to aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani z jakości usług jakie oferujemy, dlatego w naszej ofercie staramy się umieszczać towary najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Jako nieliczni dysponujemy własnym serwisem naprawczym co daje Państwu pewność szybkiego usunięcia usterki w przypadku nawet najdrobniejszej awarii. Zamówienia realizujemy (w zależności od miejsca dostarczenia) w ciągu 1-3 dni, własnym, bezpłatnym transportem *. Oprócz jakości jaka kojarzona jest od lat z naszą firmą uzyskaliśmy również możliwość sprzedaży w najatrakcyjniejszych cenach na rynku. Dla stałych odbiorców oraz odbiorców hurtowych oferujemy korzystne formy płatności a także atrakcyjne rabaty.

www.heiro.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

SPONSOR STRATEGICZNY:

Texom to polska firma budowlana realizująca roboty budowlane w formule GENERALNEGO WYKONAWSTWA w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską.

www.texom.pl

[/vc_column_text][vc_column_text]

SPONSOR ZŁOTY:

Stolica Podkarpacia zapewnia miejsca pracy swoim mieszkańcom oraz osobom z sąsiednich powiatów. Dynamicznie rozwijająca się gospodarka w Rzeszowie sprawia, że bezrobocie jest znacznie niższe niż w ościennych powiatach.

Wysoka jakość życia zapewniana przez nasze miasto wynika z ciągłego rozwoju infrastruktury komunikacyjnej, edukacyjnej, kulturalnej i sportowej. Z inwestycji zrealizowanych w Rzeszowie w dużej mierze korzystają mieszkańcy okolicznych gmin i powiatów, posyłając dzieci do rzeszowskich szkół i przedszkoli, uczestnicząc w koncertach i wydarzeniach sportowych organizowanych w naszym mieście.

www.erzeszow.pl

 [/vc_column_text][vc_column_text]

SPONSOR ZŁOTY:

[/vc_column_text][vc_column_text]

SPONSOR ZŁOTY:

Firma „Dachy Szymon Matysiak” zajmuje się konstrukcjami drewnianymi, pokryciami dachowymi oraz wykończeniami poddaszy z płyt gipsowo-kartonowych. Wykonują podbitki dachowe. Mają doświadczenie, które pozwala przerabiać dachy dokonując przebudowy według wytycznych inwestora.

Ponadto zajmują się kompleksowymi usługami fotowoltaicznymi.

www.facebook.com/dsm.rzeszow

[/vc_column_text][vc_column_text]

SPONSOR SREBRNY:

Fulsport to dostawca sprzętu sportowego najwyższej jakości w znakomitych cenach.

www.fulsport.pl/

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

PARTNER KLUBU:

[/vc_column_text][vc_column_text]

PARTNER KLUBU:

[/vc_column_text][vc_column_text]

PARTNER KLUBU:

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]