Zapisy juniorów


 

ZAPISY DO JUNIORÓW HEIRO RZESZÓW
młodzież ur. w 1993 i starszą zapraszamy do drużyny seniorskiej

Zapraszamy do Heiro Rzeszów pierwszego i najlepszego klubu futsalowego na Podkarpaciu !!!

Dlaczego Futsal?
Chciałbyś trenować piłkę nożną ale nie wiesz co wybrać ? Zapraszamy do treningów odmiany halowej czyli FUTSALU ! Trenując w Heiro masz szansę jak nasz zawodnik zagrać w reprezentacji Polski w futsalu. Możesz rywalizować z klubami z całej Polski w eliminacjach Młodziezowych Mistrzostw Polski, masz okazję gry w Młodzieżowej Lidze Futsalu, masz szansę gry w II lidze ogólnopolskiej futsalu w barwach Heiro jak również w rzeszowskiej lidze futsalu (ALP). Zamiast marnować talent w zespołach niskich lig na trawie wybierz futsal i rozwijaj się pod okiem przeszkolonych trenerów !

Dlaczego Heiro ?
Heiro Rzeszów to najbardziej znany klub piłki halowej w regionie południowo-wschodnim. W sezonie 2008/09 graliśmy w I lidze futsalu. Wychowaliśmy reprezentanta Polski w futsalu. Mecze Heiro relacjonowane są przez TV Rzeszów i opisywane w lokalnych mediach i portalach o zasięgu krajowym. Heiro to naprawdę zespół gdzie bezwzględu na wiek czy umiejętności każdy ma szansę rozwijać swój talent ! Prowadzimy ciekawe i specjalistyczne pod kątem futsalu treningi. Zawodnicy, którzy postawią na trenowanie w Heiro czerpią z tego same korzyści (m.in. zawodnik Heiro wyjechał na koszt klubu na Mistrzostwa Europy w Futsalu).

 

Kto może uczestniczyć w treningach ?
W treningach mogą uczestniczyć chłopcy zarejestrowani w klubie (wypełniona deklaracja). Poszczególne treningi są przeznaczone dla odpowiednich grup wiekowych.

Chłopcy urodzeni w 1993 roku i starsi – drużyna seniorów
Chłopcy urodzeni w 1994 roku i młodsi – drużyny juniorskie

Ile to kosztuje ?
Treningi kosztują 10 zł / miesięcznie.

 

Co mogę osiągnąć w Heiro ?
Heiro to klub, który może poszczycić się reprezentantem Polski w futsalu. Nasza drużyna rozwija się bardzo dynamicznie kładąc bardzo duży nacisk na szkolenie młodzieży. Zawodnicy naszego klubu mają zapewniony sprzęt do uprawiania futsalu oraz ciekawe, profesjonalnie prowadzone zajęcia.

więcej informacji udziela Prezes klubu Łukasz Krawczyk
tel. 600 418 812, e-mail: futsal@heiro.pl, gadu-gadu: 1030248

 

Bartek Przybyło w ramach nagrody za sumienne trenowanie pojechał na koszt klubu na Mistrzostwa Europy na Węgry:

Zawodnik Heiro – Ireneusz Depta w barwach Reprezentacji Podkarpacia U-15. Kapitan i strzelec trzech bramek w debiucie zespołu !

Nasz drużyna podczas wyjazdu na Mistrzostwa Europy 2010 (Węgry – Debreczyn)

Heiro Rzeszów – film w dużym skrócie ukazujący historię drużyny

Ricardinhio – znakomity piłkarz Benfiki Lizbona

Falcao – brazylijski wirtuoz futsalu

Jeden z najlepszych piłkarzy futsalowych- Falcao:

Mecz z ostatnich Mistrzostw Europy (23.01.2010) Czechy-Węgry. Węgrzy potrzebowali remisu do awansu:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *