Liga młodzieżowa: Pierwszy turniej w Kłaju


Już 13 lutego br. (sobota) o godzinie 10 zainaugurowana zostanie w Kłaju (pod Krakowem) Liga Młodzieżowa. Oprócz Sprintera Kłaj, Akademi Futsal Tarnów, Fair Play Miele i MKF 99 Grajów zagra także młodzieżowy zespół Heiro Rzeszów (roczniki 1992 i młodsi).

Liga będzie miała charakter Grand Prix tzn. każdy zespół będzie organizatorem jednego turnieju (turniej w Rzeszowie 20 lutego br.) gdzie każdy zespół zmierzy się z każdym. Czas meczu to 2 x 10 minut efektywnego czasu gry (czas zatrzymywany). Za zwycięstwo w turnieju otrzymuje się 4 punkty, drugie miejsce 3 punkty, 3 miejsce 2 punkty, czwarte miejsce 1 punkt, piate miejsce 0 punktów.

Zapisac się do juniorów Heiro można na wtorkowym treningu (hala CKU, ul. Sucharskiego w Rzeszowie) w godz. 16:30-18:00 !

Zawodnicy którzy dopełnili w klubie warunki gry w lidze (deklaracja + umowa): Depta Ireneusz, Pacak Adrian, Kuźmik Michał, Przybyło Bartłomiej, Sroka Michał, Trawka Radosław, Wdowik Jakub. Ostatecznym dniem w którym prezes przyjmuje dokumenty (deklaracja + umowa) jest wtorkowy trening na hali CKU, ponieważ zawodników trzeba jeszcze zgłosić do rozgrywek w związku !


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *