Jak wspomóc drużynę ?


Zarząd Stowarzyszenie HEIRO FUTSAL zaprasza do współpracy z naszym klubem. Stoimy przed niepowtarzalną być może szansą gry w 1 lidze ogólnopolskiej obejmującym zasięgiem cały kraj. Aby w Rzeszowie można było oglądać piłkę w hali na najwyzszym poziomie potrzebne jest wsparcie firm i osób prywatnych.

Firmy wspierające Heiro Rzeszów w II lidze: Heiro, Instalator, Wispol, Greinplast. Dziękujemy.

Jeżeli twoja firma jest zainteresowana współpracą z naszym klubem zapraszamy do kontaktu z Prezesem klubu Łukaszem Krawczykiem, który przedstawi ofertę współpracy
telefon: 600 418 812
e-mail: futsal@heiro.pl

STOPIEŃ 1 – 24 000 PLN brutto / rok tj. 2000 PLN brutto / miesiąc

Nazwa firmy w nazwie drużyny w formacie | nazwa sponsora HEIRO Rzeszów |, Reklama na koszulce (granatowa), Banery na obiekcie (7,5 m2), Reklama na stronie internetowej klubu www.futsal.heiro.pl, Reklama w Programie Meczowym, Reklama spikerska podczas zawodów, Reklama w relacjach video publikowanych przez nasz klub, możliwość wykorzystania powierzchni przy trybunach do prezentacji produktów firmy, inne formy reklamy (do ustalenia)

 

STOPIEŃ 2 – 15 000 PLN brutto / rok tj. 1250 PLN brutto / miesiąc

Nazwa firmy w nazwie drużyny w formacie | HEIRO nazwa sponsora Rzeszów |, Reklama na koszulce (granatowa), Banery na obiekcie (5 m2), Reklama na stronie internetowej klubu www.futsal.heiro.pl, Reklama w Programie Meczowym, Reklama spikerska podczas zawodów, Reklama w relacjach video publikowanych przez nasz klub, możliwość wykorzystania powierzchni przy trybunach do prezentacji produktów firmy, inne formy reklamy (do ustalenia)

 

STOPIEŃ 3 – 9 000 PLN brutto /rok tj. 750 PLN brutto / miesiąc

Reklama na koszulce (zółta,fioletowa lub zielona), Banery na obiekcie (4 m2), Reklama na stronie internetowej klubu www.futsal.heiro.pl, Reklama w Programie Meczowym, Reklama spikerska podczas zawodów, Reklama w relacjach video publikowanych przez nasz klub, możliwość wykorzystania powierzchni przy trybunach do prezentacji produktów firmy, inne formy reklamy (do ustalenia)

 

STOPIEŃ 4 – 6000 PLN brutto / rok tj. 500 PLN brutto / miesiąc

Reklama na koszulce (fioletowa), Banery na obiekcie (4 m2), Reklama na stronie internetowej klubu www.futsal.heiro.pl, Reklama w Programie Meczowym, Reklama spikerska podczas zawodów, Reklama w relacjach video publikowanych przez nasz klub, inne formy reklamy (do ustalenia)

 

STOPIEŃ 5 – 2400 PLN brutto / rok

Reklama na koszulce (czerwona), Baner na obiekcie (3 m2), Reklama na stronie internetowej klubu www.futsal.heiro.pl, Reklama w Programie Meczowym, Reklama spikerska podczas zawodów, Reklama w relacjach video publikowanych przez nasz klub, inne formy reklamy (do ustalenia)

 

STOPIEŃ 6 – 1200 PLN brutto / rok

Reklama na koszulce (czerwona), Banery na obiekcie (3 m2), Reklama na stronie internetowej klubu www.futsal.heiro.pl, Reklama w Programie Meczowym, Reklama spikerska podczas zawodów, Reklama w relacjach video publikowanych przez nasz klub, inne formy reklamy (do ustalenia)

Wszystkie kwoty brutto. Wystawiamy rachunek (usługa reklamowa) ! Ceny reklam w 1 lidze futsalu. Kwoty w II lidze futsalu są pomniejszane o 2/3.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *