Heiro – Fair Play Mielec


Pierwsze spotkanie obu drużyn rozegrano w listopadzie 2009 r. w Mielcu na hali MOSiR. Był to turniej o Puchar Prezydenta Miasta Mielca. Heiro pokonało wówczas Fair Play 1-0. Później nasz zespół oficjalnie zmierzył się z Fair Play w Pucharze Polski (również w Mielcu) wygrywając 4-2. Oba spotkania były bardzo ciekawe i zacięte.

HEIRO RZESZÓW – FAIR PLAY MIELEC hala ZSA ul. Miłocińska 75, 27 marzec 2010 g. 17:30, wstęp wolny
Mielczanie będą chcieli za wszelką cene udowodnić iż nie sa gorszym zespołem od Heiro. W barwach rzeszowskiej drużyny zabraknie z pewnością Ernesta Kiczka, który pożegnał się z klubem. Nieoznaczo to jednak że Heiro stało się słabszym zespołem.
– Cały czas podnosimy się zarówno fizycznie jak i taktycznie – mówi trener i prezes klubu Łukasz Krawczyk. Chcemy udowodnić iż stanowimy kolektyw i potrafimy grać ładny dla oka futsal.
Podczas przerwy w ligowych zmaganiach rzeszowianie zajęli trzecie miejsce w Mistrzostwach Podkarpacia. Na spotkanie derbowe zaproszono wiele osobowości (które mamy nadzieję zaszczycą swoją osobą mecz). Przed meczem zostaną przedstawieni sędziowie spotkania oraz druzyna Fair Play a nastepnie drużyna Heiro,W przerwie meczu kibice zobaczą pokaz freestylu oraz będą mieli szansę na wygranie nagród w loterii.

Prawdopodobne składy:

Heiro Rzeszów (stroje: ?)
Bramkarze:
Zawodnicy z pola:

Fair Play Mielec (stroje: ?)
Bramkarze:
Zawodnicy z pola:

Sędziowie:

Tak było w pierwszej rundzie: Fair Play Mielec – Heiro Rzeszów 4-5 (1-3)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *