ALP: Startuje nowy sezon. Sprawy formalne !


Już w poniedziałek startuje sezon wiosenny ALP (Amatorska Liga Piłkarska, www.futsal.alp.pl ). Heiro w rozgrywkach posiadać będzie dwa zespoły: Heiro Rzeszów (I liga – starsi zawodnicy i wybijający się umiejętnościami oraz sumiennością w treningach zawodnicy) oraz Heiro GETRApack Rzeszów (II liga – juniorzy z podpisanymi umowami oraz starsi zawodnicy uzupełniający skład).

Mecze ALP rozgrywane są na hali ZSA przy ul. Miłocińskiej 75 (będa tam także prowadzone treningi w piątki od 18 do 19:30 , start 9 kwietnia). Na każde spotkanie zawodnik reprezentujący Heiro powinnien przynosić: białe getry, białe spodenki, koszulkę Heiro (jeżeli posiada własną, jeżeli nie otrzyma przed meczem), ochraniacze. Terminarze spotkań, tabele i wyniki dostępne są w serwisie rozgrywek na www.futsal.alp.pl . Zawodnik musi być obecny na hali przynajmniej 20 minut przed meczem w przeciwnym razie może zostać nie wpisany do protokołu meczowego i nie zagra w spotkaniu.

Można jeszcze dołączyć do gry w Heiro ! Zapytaj Prezesa (futsal@heiro.pl) o umowę lub wyraż chęć płacenia składek (25 zł/miesięcznie) ! Kadrę Heiro znajdziecie na stronie ALP www.futsal.alp.pl. Jeżeli nie jesteś wpisany w żadnej z dwóch kadr Heiro koniecznie skontaktuj się z Prezesem (futsal@heiro.pl, tel. 600 418 812).

Pierwsze mecze Heiro:
I liga (poniedziałek) – Heiro – Eko Siczi (19:40)
II liga (środa) – Heiro GETRApack – XXX Team (19:40)

Środowe treningi na hali Walter odbywać się będą tylko do końca miesiąca !!!

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *