ALP: Wygrana w II lidze


Drużyna Heiro GETRApack pokonała zepół SPAR który do tej pory miał komplet wygranych 4-2. W składzie Heiro GETRApack wyjątkowo (ze względu na sobotni mecz z Akademia Tarnów) zagrali również starsi zawodnicy.

Jutro o godz. 18 (ul. Chodkiewicza) zebranie dotyczące dalszej działalności klubu oraz podejecie decyzji w sprawie gry w barażach o I ligę (jeżeli Heiro się do nich zakwalifikuje), którą należy przesłac do Wydziału Futsalu do jutra. Osoby, które mają być obecne na spotkaniu zostały już powiadomione telefonicznie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *