Zaproszenie na turniej w Krośnie


Zarząd Centrum Sportu i Rekreacji Game Sport w Krośnie zaprasza do udziału w turnieju piłki halowej pod nazwą „Karpacki Puchar Game Sportu”.
Turniej zostanie zorganizowany w dniach 29-30 maja bieżącego roku w hali widowiskowo – sportowej w Krośnie. Zawody zostaną rozegrane systemem grupowym. Półfinały odbędą się w halach sportowych w Krośnie i Jedliczu zaś finał zostanie rozegrany w Krośnie.
Potwierdzenia udziału w „Karpackim Pucharze Game Sportu” należy dokonać na adres e-mail: biuro@gamesport.com.pl do dnia 30–04–2010. Po tym terminie dla uczestników, którzy zgłoszą akces udziału w turnieju zostanie przesłany regulamin oraz propozycje zakwaterowania w hotelach. Wpisowe za udział w turnieju wynosi 2500 zł, które należy wpłacić na podane przez organizatora konto.
Organizatorzy zapewniają obsadę sędziowską oraz napoje dla każdej z drużyn. Główna nagroda za zajęcie I-go miejsca wynosi 12000 zł oraz puchar Game Sportu,
II-gie miejsce – 8000 zł natomiast III-cie miejsce – 4000 zł. Zwycięzcy zostaną uhonorowani także okolicznościowymi dyplomami i pucharami.
Ze względu na ograniczoną ilość drużyn w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *