II liga: Znamy końcowe rozstrzygnięcia


W tzw. „długi weekend” rozegrano dwa spotkania II ligi futsalu gr. małopolskiej. W Mielcu Fair Play uporał się z UKS Nowiny 3-2 strzelając decydującą bramkę z rzutu karnego przedłużonego. Natomiast w Lublinie Akademia Futsal poknała miejscowy AZS 8-6 i wskoczyła na drugie miejsce w tabeli. Mimo iz do rozegrania pozostało jeszcze jedno spotkanie UKS Futsal Nowiny – Akademia Futsal Tarnów znamy już końcową kolejność w lidze.

Pierwsze miejsce zajęło Heiro Rzeszów, drugie Akademia Futsal Tarnów, trzecie AZS Lublin, czwarte Fair Play Mielec a piąte UKS Futsal Nowiny. Pierwsza runda rozgrywek to bardzo dobra postawa rzeszowskiej ekipy, która wygrała wszystkie cztery spotkania. Runda rewanżowa, która wystartowała po bardzo długiej przerwie a później mecze przekładane były ze względu na żałobę narodową nie była w wykonaniu Heiro najlepsza. Jedno zwycięstwo, jeden remis i dwie porażki dały na koniec sezonu w sumie łącznie 16 punktów co wystarczyło do wygrania II ligowych rozgrywek.

Niestety w związku z brakiem finansów na start w I lidze ogólnopolskiej (jedna grupa na całą Polskę) zespół został wycofany z meczy barażowych o awans do tej klasy rozgrywkowej.

Poziom sędziowania meczy w II lidze stał na wysokim poziomie, podobnie jak większość spotkań.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *