Mistrzostwa Podkarpacia 2011


W styczniu 2011 rozgrane zostaną III Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Futsalu. Planujemy kilka zmian organizacyjnych. Czekamy jednak na Wasze opinie i sugestie na forum.
Zapraszamy do dyskusji -> http://forum.miastorzeszow.pl/topics124/mistrzostwa-podkarpacia-w-futsalu-2011-vt4298.htm?sid=eb80310cb60800214f199ae0f428f8ee

Szczególnie interesuje nas kwestia czy turniej powinien być jedno czy dwudniowy oraz na jakich halach najchętniej chcielibyście by został rozegrany.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *