U16: Debiut zaliczony !

Dzisiaj w hali ZSA w Rzeszowie młoda drużyna Heiro (kategoria U16) rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem był zespół Hesedu Tarnów, który pokonał „Podkarpackie Dziki” 5-2 (1-1). Bramki dla Heiro zdobyli Jakub Wdowik na 1-1 (1995) i Ireneusz Depta na 2-1 (1996). Mecz rozgrywany był 2 x 25 minut (2 ostatnie minuty meczu zatrzymywane)

Skład Heiro U16 (rocznik 1994 i młodsi):
Arkadiusz Szczęch (1995) – Jakub Wdowik (1995), Ireneusz Depta (1996), Tomasz Basamon (1995), Jakub Guzek (1994) oraz Szymon Szpar (1995), Olaf Hadam (1997), Grzegorz Depta (1997), Karol Rzeczkowski (1997), Dariusz Bargiel (2000).

Każdy z naszych młodych graczy mógł zaprezentowac swoje umiejętności. Jeżeli ty także masz chęci zacząc trenowac w Heiro serdecznie zapraszamy (zajęcia prowadzimy bezpłatnie !!!). Najbliższy trening na boisku ze sztuczną nawierzchnię w sobotę o godz. 9:30 – będzie to jednocześnie ostatni trening tej grupy wiekowej przed przerwa wakacyjną.