I po pierwszym treningu ! Informacje o kolejnych zajęciach !!


Dzisiaj na boisku Orlik (przy basenie Muszelka, Baranówka IV) wznowione zostały treningi druzyny Heiro. Na zajęciach pojawiło się ponad 20 graczy a trener drużyny Łukasz Krawczyk zadecydował, że trening będzie „bardzo luźny”. Przeprowadzono rozgrzewkę oraz rozegrano zawody. Zawodnicy podzieleni byli na cztery zespoły.

Wszyscy zawodnicy, którzy pojawili się na dzisiejszym treningu (z rocznika 1996 i starsi) mogą zaprezentować także swoje umiejętności w meczu sparingowym już w najbliższy czwartek. Rywalem Heiro będzie ekipa Fair Play Mielec a areną zmagań hala Podpromie. Będzie to pierwszy mecz sparingowy naszej drużyny przed nowym sezonem. Mecz kontrolny potraktowany zostanie jak „poligon doświadczalny” aby można było przetestować nowych graczy i sprawdzić formę „starych dzików” czyli grających w Heiro już od jakiegoś czasu.

W piątek o godz. 20 kolejny trening tym razem na hali Podpromie będzie już treningiem futsalowym, który da odpowiedź kto powołany zostanie na niedzielny sparing w Mielcu (g. 17 hala MOSiR, wyjazd z Shella o 15:15). Kadra tradycyjnie będzie liczyła 12 zawodników.

Chłopcy, którzy chcą spróbować sił w Heiro koniecznie muszą dostarczyć DEKLARACJĘ. Jest to niezbędny warunek do gry w HEIRO !!! Treningi w naszym zespole są bezpłatne.

Aktualnie prowadzimy nabór:
1991 i starsi – Heiro
1992 i młodsi – Heiro U-18
1994 i młodsi – Heiro U-16
1996 – 2001 – Heiro U-14

Zespół czekają mecze w II lidze futsalu, Pucharze Polski, Amatorskiej Lidze Piłkarskiej, Rzeszowskiej Lidze Futsalu i  w innych rozgrywkach.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *