Sparing: Heiro – Fair Play 9-6

Dzisiaj na hali Podpromie rozegrano sparing pomiędzy Heiro Rzeszów a Fair Play Mielec, który zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 9-6 (3-2). „Dziki” przez cały mecz kontrolowały wynik spotkania i od 3 minuty prowadziły az do samego końca spotkania. Trenerzy umówili się na dwie połowy po 40 minut gry.

Drużyna Heiro została podzielona na 3 czwórki:
I – Łukasz Krawczyk, Artur Klimowicz, Radosław Trawka, Bartłomiej Przybyło,
II – Ireneusz Depta, Bartłomiej Kołodziej, Adrian Pacak, Michał Kuźmik
III – Tomasz Basamon, Szymon Szpar oraz absolutni debiutanci Mateusz Lis, Dawid Bator i Krzysztof Kasprzyk. (5 minut zagrał Mateusz Amarowicz)

Bramkarzami w meczu byli Beniamin Kozdraś, Arkadiusz Szczęch, Piotr Bigus oraz kolejny debiutant Gabriel Bańkowski.

36-40 min (II czwórka) 1-1 bronił Kozdraś

Formą strzelecką błysnął Radosław Trawka strzelec 5 bramek. Po jednym trafieniu dołożyli Przybyło, Lis, Krawczyk oraz Pacak.

Rewanż już w najbliższą niedzielę o godz. 17 w hali MOSiR. Wyjazd na mecz o godz. 15 z Rzeszowa !!! Skład podany zostanie po jutrzejszym treningu na Podpromiu (g. 20) tradycyjnie na stronie internwtowej.