Heiro bez licencji ! Klub się odwołał !


Heiro Rzeszów nie otrzymało licencji na grę w rozgrywkach II ligi ponieważ do PZPNu nie dotarły dokumenty które przesłał Zarząd. Mamy nadzieję że dzisiaj będą już w siedzibie Związku.

Jak informuje oficjalna strona Wydziału Futsalu: „

Komisja Bezpieczeństwa i Licencji Klubowych Wydziału Futsalu PZPN rozpatrzyła kolejne wnioski o przyznanie licencji na udział w rozgrywkach Polskiej Ligi Futsalu w sezonie 2010/2011.

Podczas wczorajszego posiedzenia licencję na grę w Ekstraklasie PLF otrzymały drużyny: „Rekord” SSA Bielsko Biała oraz „Kupczyk” Kraków. Do gry na jej zaplaczu „pozwolenie” otrzymały kluby: „Marioss Gazownik” Wawelno, „PartnerTech” Sieradz i KU „AZS UG” Gdańsk. Natomiast licencję uprawniająco do występów w II lidze otrzymały zespoły: „UPOS System” Knurów, „Rodakowski” Tychy, „Helios” Białystok, „Góral” Tryńcza, „Unisław Team” Unisław, „Mazoviw” FC Warszawa, „Orlik” Brzeg, „Futsal” Siechnice, UKS „Biało-Niebiescy’76” Suwałki, „Tomy Więcpol Futsal Team” Stobierna.

Licencji nie otrzymały kluby: „Pogoń 04” Szczecin, „Kadet Futsal Team” Poznań, „Fair Play” Mielec, KU „AZS UMCS” Lublin, „Heiro” Rzeszów, UKS „Futsal” Nowiny, „Remedium” Pyskowice i „Auto Complex” Przodkowo. Ponadto bez licencji jest „Inpuls Alpol” Siemianowice Śląskie, który nie złożył wniosku o przyznanie licencji na udział w rozgrywkach sezonu 2010/2011.

Było to ostatnie posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Licencji Klubowych, klubom które nie otrzymały licencji w I instancji przysługuje odwołanie w terminie 7 dni do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych Wydziału Futsalu PZPN.”

Wg tych informacji jak narazie zaledwie trzy ekipy z naszej grupy II ligi tj.  MKF 99 Grajów, Tomy Więcpol Futsal Team Stobierna oraz Góral Tryńcza otrzymały licencje.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *