Wysoka porazka w Tryńczy

Heiro przegrało w meczu sparingowym w Tryńczy z miejscowym Góralem aż 4-16 (2-4). Nasz zespół w drugiej połowie stracił zupełnie zapał do gry pozwalając strzelić rywalom 12 bramek. Mecz rozgrywano 2 x 40 minut. W naszej drużynie oprócz bramkarzy pojawiło się 9 zawodników rywal grał czterema czwórkami (łącznie 16 graczy). W podobnym stylu nasz zespół przegrał rok temu (przed startem II ligi) z Lumaro Tarnów 2-10. Niestety mecze bez stawki pokazują, że brakuje jeszcze mobilizacji na takie spotkania. Heiro zagrało w Tryńczy bardzo młodzieżowym składem (poza Łukaszem Krawczykiem), którego średnia wiekowa wynosiła 18 lat.

Heiro: Kozdraś, Zawora – Krawczyk Ł.(k), Przybyło, Kuźmik, Depta oraz Pacak, Amarowicz, Konopka, Trawka, Szpar.

W środę nasza ekipa powalczy w finałach Turnieju Otwarcia. Do tych zawodów zespół będzie musiał podejście w pełni skoncentrowany i grający na 100 % umiejętności. Skład zostanie podany dzisiaj na stronie !