Niepowodzenie na Turnieju w Mielcu

Heiro zajęło 4 miejsce (ostatnie) w Turnieju o Puchar Prezydenta Mielca, który rozgrywany był dzisiaj na hali MOSiR w Mielcu. Oto wyniki naszej druzyny:

Heiro – Fair Play 1-4 (1-3)
bramka dla Heiro: Łukasz Krawczyk

Nasz zespół prowadził 1-0, ale popełniał zbyt duzo indywidualnych błędów w obronie. Jedna ze straconych bramek padła z rzutu karnego przedłużonego. Nasz zespół zagrał tylko z dwoma zawodnikami na zmianie.

Heiro – UKS Futsal Nowiny 3-3 (2-0)
bramki dla Heiro: Szymon Szpar, Łukasz Krawczyk, Ireneusz Depta.
Heiro prowadziło w tym spotkaniu juz 3-0. Rywale doprowadzili do wyniki 3-2 i po czerwonej kartce dla Radosława Trawki wykorzystali osłabienie naszego zespołu. Heiro nie wykorzystało w tym meczu aż trzech rzutów karnych przedłużonych.

Heiro – Mazovia Warszawa 1-5

Mecz z najmocniejsza na turnieju Mazovią rozpoczął się fatalnie gdyż w 30 sekundzie tracimy bramkę na 0-1. Po przerwie Mazovia znów bardzo szybko strzela bramkę na 0-2. Przy wyniku 0-3, Heiro zdobywa bramkę honorową. W końcówce nasz zespół chciał wycofac bramkarza ale zanim to zrobił tak niefortunnie rozpczynał grę, że sprezentował zespołowi ze stolicy dwa gole.

Końcowa klasyfikacja:
1. Mazovia Warszawa 9 pkt, 2. UKS Futsal Nowiny 4 pkt., 3. Fair Play Mielec 3 pkt, 4. Heiro Rzeszów 1 pkt.

Skład Heiro: Kozdraś, Zawora – Ł.Krawczyk, Klimowicz, Konopka, Przybyło, Trawka, Kuźmik, Depta, Szpar.

Dodatkowo juniorzy Heiro U16 rozegrali mecz sparingowy z Fair Play Mielec U-16 przegrywając 6-7 (4-1).
Młodziez Heiro świetnia radziła sobie w pierwszej połowie. Po przerwie rzeszowska ekipa prowadziła nawet 5-1 by roztrwonić wynik. W końcówce doszło do dość kontrowersyjnej sytuacji gdyż zespół Fair Play strzelił bramkę na 30 sekund przed końcem (wg zegara meczowego) i spotkanie zostało zakończone (ponieważ zegar nie był włączony równo ze startem 2 połowy). Szkoda ale mimo to brawa dla naszego zespołu w którym zagrali także dużo młodsi gracze.

Skład Heiro U16: Szczęch (95) – Guzek (94), Depta I (96), Depta G (97), Rzeczkowski (97), Basamon (95), Lis (95), Szpar (95), Hadam (97), Bargiel (00)