Fatalny tydzień Heiro !


Fatalny był ostatni tydzień dla Heiro. Miejmy nadzieję iz teraz będzie już tylko lepiej. W poprzedni piątek nasza drużyna uległa Tomy Stobierna 4-1 w rogrywkach II ligi, następnie jakby tego było mało w poniedziałek podczas rozgrywek środowiskowej ligi ALP nasz zespół przegrał bardzo wysoko z Polonią 1-11. W ten piątek zespół przegrał jednak w 2 lidze przed własną publicznością aż 3-12. Dodatkowo jeszcze przed meczem dowiedzieliśmy się iż współpraca sponsorska nie będzie kontunowana przez firmy Instalator i Greinplast.

Jedynym miłym akcentem jest to iż nasz zawodnik Artur Klimowicz został ojcem Michałka. Nie zapomnieli o tym nasi kibice, którzy na hali Miłocin wywiesili flagę „Michał Rakieta Junior witamy w Heiro”. Gratulacje dla szćżeśliwych rodziców !

Nadchodzi teraz czas przemyśleń i spokojnej odbudowy zespołu. Dwa tygodnie przerwy od ligi musi drużynie dać nową jakość gry, spokój i chęci. Zbyt dużo negatywnych emocji miało wpływ na nasze wyniki. To musimy zmienić.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *