PRLJ U14: Rusza pionierski projekt na Podkarpaciu !

Podkarpacka Regionalna Liga Juniorów U-14 (roczniki 1996 i młodsi) rusza już w najbliższą niedzielę w Rzeszowie. Jest to pionierski w naszym regionie projekt, który ma na celu popularyzację futsalu !

Rozgrywki toczyć się będą systemem Grand Prix. Rozpoczynamy od turnieju w Rzeszowie a następnie Radomyśl, Mielec i Tryńcza. W rywalizacji biora udział zespoły Heiro, Gryfu Radomyśl, Fair Play Mielec i Gimnazjum Tryńcza.

13:30 Zakończenie turnieju

Mecze trwać będą 2 x 10 minut netto (czas zatrzymywany). Każdy 4 i kolejny faul w połowie karany będzie rzutem karnym przedłużonym.

Przypominamy iż każdy zawodnik ma obowiązek posiadac ważna kartę zdrowia ! Można ją bezpłatnie wyrobić u dok. Stefańskiego (ul. Hetmańska obok WSKa)