Heiro pokonuje Fair Play 9-5 (3-2)


Heiro Rzeszów pokonało w 3 kolejce II ligi futsalu Fair Play Mielec 9-5 (3-2). Zobacz aktualną tabelę Tutaj !

Nasza drużyna przystąpiła do meczu bez Miłosza Kladera (sprawy zawodowe) oraz Beniamina Kozdrasia, Radosława Trawki i Michała Kuźmika (kontuzje). Mecz lepiej rozpoczął się dla Fair Play, które zasłużenie objęło prowadzenie 2-0 i miało znakomitą sytuację na 3-0 (dobrze powstrzymana kontra przez Ł.Krawczyka). O czas poprosił grający trener Heiro i od tego momentu zobaczyliśmy rzeszowską ekipę taką jaką chcielibyśmy oglądać w każdym spotkaniu.

W pierwszej połowie Heiro zmarnowało conajmniej trzy wyborne okazje na zdobycie gola ale i tak dzięki grze pressingiem zdołało „wyciągnąc” wynik na 3-2. Mielczanie byli przy tak agresywanej grze Heiro kompletnie bezradni. W drugiej połowie Heiro nadal konsekwentnie wypełniało założenia taktyczne i wynik na tablicy jaki się pojawił to 6-2.

Agresywna gra pressingiem spowodowała błyskawicznie 6 fauli naszej drużyny co przyniosło Fair Play rzut karny przedłużony i w konsekwencji bramkę na 6-3. Następnie fatalny błąd młodziutkiego Ireneusza Depty i szybka kontra mielczan spowodowały, że wynik znów był „na styku” 6-5.

Na szczęście tego dnia Heiro pokazało jak wygląda gra drużynowa i ani przez moment w szeregach „Podkarpackich Dzików” nie było nerwowo. Dzięki temu zobaczyliśmy kolejne trzy bramki dla Heiro, które były wynikiem bardzo ładnych akcji zespołowych.

Dla Heiro była to pierwsza wygrana w tym sezonie (3 rozegrane mecze), Fair Play po raz drugi przegrało (2 rozegrane mecze).

W innym spotkaniu II ligi gr. 3 Tomy Więcpol Stobierna uległo MKF Grajów 2-3 (1-1).

Heiro: Zawora (Latusek) – Krawczyk Ł, Krawczyk P., Depta, Klimowicz oraz Zakrzewski, Wojnicki, Guzek, Przybyło, Konopka. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *