MMP U-16: Ciężka grupa i tylko 11 miejsce


Drużyna Heiro Rzeszów zajęła 11 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 rozgrywanych 3 i 4 grudnia w Ostródzie. Nasza drużyna rywalizowała w niezwykle mocnej grupie D z Rekordem Bielsko Biała (zajął 1 miejsce) i Unisław Team Unisław (zajął 5 miejsce).

W finale Rekord pokonał po rzutach karnych Gwiazdę Rudę Śląką (w normalnym czasie gry wynik 6-6). Brązowy medal przypadł Północy Chrzanów, która pokonała Fair Play Mielec 16-2.

Nasza drużyna rozpoczęła zawody meczem z Rekordem w dodatku mocno przestraszona przegrywając 0-7 (0-5). Niestety pięć bramek padło po ewidentnych błędach naszej młodej drużyny.

W kolejnym meczu z ekipą z Unisławia Heiro przegrało 1-7 grając zdecydowanie gorzej niż w pojedynku z Rekordem. Gola dla naszej ekipy strzelił Grzegorz Ciura.

Po dwóch porażkach w grupie nasz zespół musiał walczyć o miejsca 9-12. W pierwszej konfrontacji zmierzyliśmy się z Medanem Gniezno. Ostatecznie mimo przewagi nasz zespół zremisował 2-2 (bramki Mateusza Machosia i Ireneusza Depty) i zwycięstwie miały zadecydować rzuty karne. Heiro przegrało „wojnę nerwów” 3-4 i musiało zadowolić się meczem o 11 miejsce.

Pojedynek o 11 miejsce z najsłabszą zdecydowanie w turnieju ekipą GKS Futsal Pawłowice wydawał się formalnością. Heiro szybko objęło prowadzenie 3-0 a cały mecz wygrało 5-0. Po dwie bramki zdobyli Mateusz MachośJakub Wdowik a jedno trafienie zaliczył Ireneusz Depta.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *