ALP: Podsumowanie I rundy

Hheiro zakończyło wczorajszym wygranym z Geokartem meczem I rundę rozgrywek Superligi ALP. Nasz zespół nie uniknął fatalnych meczy, ale grając w najmocniejszym składzie potrafił m.in. wygrac z liderującym zespołem Tomy Więcpol. Poniżej wyniki i relacje z meczy:

2010-09-27 18:50 Malta Rzeszów –  Heiro Rzeszów 3-5 (0-4)
Heiro rozgerało koncertowo pierwszą połowę co podziałało rozprężająco po przerwie. Rywal gonił wynik po niefrasobliwości w obronie ale ostatecznie Heiro wygrało 5-3.
Bramki: Krawczyk Piotr 2, Krawczyk Łukasz,. Depta Ireneusz, Trawka Radosław.

2010-10-04 19:40 Heiro Rzeszów –  Prodental Burza Rzeszów 6-1 (3-0)
Pewne zwycięstwo Heiro. Wynik nasza druzyna kontrolowała od pierwszej do ostatniej minuty meczu.
Bramki: Przybyło Bartłomiej 2, Amarowicz Mateusz, Klimowicz Artur, Trawka Radosław, Klader Miłosz.

2010-10-11 18:50 Bać-Pol S.A. Rzeszów –  Heiro Rzeszów 1-0 (0-0)
Heiro mimo przewagi i sporej ilości sytuacji nie potrafiło strzelić bramki. Dodatkowo po strzale z rzutu wolnego na 5 minut przed końcem meczu tracimy gola.

2010-10-18 18:50 Heiro Rzeszów –  Polonia Rzeszów 1-11 (1-3)
Najsłabszy mecz Heiro. Mimo prowadzenia nasz zespół w pewnym momencie przestał grać i przegrał bardzo wysoko.
Bramka: Konopka Mariano.

2010-10-25 22:10 Heiro Rzeszów –  C8038 Rzeszów 3-3 (0-0)
Błędy w defensywie spowodowały iz Heiro straciło punkty z niżej notowanym rywalem ratując remis niemal równo z końcową syreną.
Bramki: Deta Ireneusz, Krawczyk Łukasz, Trawka Radosław.

2010-11-08 18:00 Heiro Rzeszów –  WSK-PZL Rzeszów 4-6 (3-2)
Mimo prowadzenia 3-0 nasza druzyna niezdołała wygrać spotkania kontunując fatalną passę. W bramce zagrał m.in. 15 letni Arkadiusz Szczęch, a oprócz niego wielu graczy z Heiro U-16.
Bramki: Krawczyk Łukasz 2, Konopka Mariano,

2010-11-15 19:40 SPAR Rzeszów –  Heiro Rzeszów 7-2 (3-1)
Mecz ze SPARem przelał czarę goryczy. Heiro przy wyniku 4-2 wycofało bramkarza tracąc trzy kolejne gole.

2010-11-22 20:30 SKP Strażak Rzeszów –  Heiro Rzeszów 4-5 (2-2)
Mecz ze Strażakiem to zmiana sposobu gry Heiro. Mnie doświadczeni gracze tym razem nie mieli okazję zagrać. Heiro wygrywa mecz 5-4 strzelając gola w ostatniej minucie.
Bramki: Krawczyk Piotr 2, Zakrzewski Karol, Przybyło Bartłomiej, Klimopwicz Artur.

2010-11-29 21:20 Heiro Rzeszów –  Tomy Więcpol Rzeszów 7-6 (4-4)
Lider, który do tej pory przegrał tylko jeden mecz musiał uznać wyższość naszej druzyny. Heiro mimo iz przegrywało 3-0 wzięło mocno się do roboty i do przerwy wynik brzmiał 4-4. Po przerwie prowadząc 7-4 tracimy dwa gole przy wycofanym bramkarzu rywala.
Bramki: Krawczyk Piotr 2, Krawczyk Łukasz, Amarowicz Mateusz, Trawka Radosław, Klimowicz Artur, Przybyło Bartłomiej.

2010-12-06 20:30 Zespół Rzeszów –  Heiro Rzeszów 2-6 (2-3)
Heiro prowadziło 2-0 i 3-2. Kilka zmarnowanych doskonałych sytuacji mogło się zemścić. Na szczęście w końcówce przy wycofanym bramkarzu rywali Heiro potrafiło podwyższyć na 6-2. i Wygrać trzeci mecz z rzędu tym razem z aktualnym ciągle Mistrzem.

2010-12-13 19:40 Heiro Rzeszów –  Geokart-Int. Rzeszów 4-3 (2-1)
Heiro mimo, że grało z jednym zawodnikiem na zmianie (Szymon Szpar – 15 lat)  było zdecydowanie lepsze od rywala w operowaniu piłką. Decydujący gol padł jednak w ostatniej minucie meczu a strzelcem bramki był niezawodnym Piotr Krawczyk. Tym samym pierwszą rundę kończymy czwartym koljnym zwycięstwem. Oby tak dalej.
Bramki: Krawczyk Piotr 2, Depta Ireneusz, Przybyło Bartłomiej.