Zawodnicy Heiro (cz.1)


Rozpoczynamy kolejny nowy dział w ramach przybliżania historii Heiro Rzeszów. Dział zawodnicy będzie opisywał graczy „Dzików”, którzy reprezentowali bądź w dalszym ciągu reprezentują barwy klubu. Rozpoczynamy od gracza, który został wybrany zawodnikiem roku w Heiro w 2007 r. ! O kim mowa ? Zobacz sam !

 

Robert Stachura (ur. 7 czerwca 1979 r.) – zawodnik Heiro w sezonie 2006/07 (III liga). Jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie piłkarzy jacy grali w zespole. Największym atutem oprócz znakomitej techniki była gra i strzał z lewej nogi. Stachura rozpoczynał przygodę z piłką nożną w Stali Rz, następnie reprezentował Amicę Wronki, Gwardię Koszalin, Meridę Trzebiatów, Ceramikę Opoczno, Unię Janikowo, ponownie Meridę Trzebiatów i Victorię Przecław. Kolejnym krokiem w piłkarskiej karierze Roberta był wyjazd do Turcji gdzie grał przez jeden sezon w Club Athletique Bizertin. Ponownie powrócił do kraju i w sezonie 2004/05 znalazł się w kadrze Ekstraklasowego Widzewa Łódź, gdzie spędził jednak tylko rundę jesienną. Później były epziody z ŁKS Łomża, greckim Megaron oraz Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.Od sezonu 2006/07 Stachura gra w zespołach z ligi cypryjskiej.

 

W Heiro Stachura nie grał zbyt długo jednak szybko zapadł w pamięć dzięki grze bardzo widowiskowej. Zawodnik, który często wdawał się w pojedynki indywidualne miał jednak problem z grą defensywną, co jednak było dla Heiro niewielkim problemem przy niezwykle wówczas mocnej kadrze.

Poniżej kilka bramek w wykonaniu Roberta w rozgrywkach III ligi.

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *