Jaki będzie sezon 2011/12 ? (cz.3)


Może się okazać, iż w sezonie 2011/12 zobaczymy całkiem odmienioną drużynę Heiro. Nie chodzi tu tylko o skład, który jest w tym momencie na etapie kompletowania. Zawodnicy „Dzików” być może będą od nowego sezonu prezentować się kibicom w zupełnie nowej kolorystyce strojów.

Będąc optymistą możemy wybiec w przyszłość i zaryzykować swtwierdzenie, iż rzeszowska drużyna zagra po raz pierwszy w całkowicie innej kolorystyce strojów. Mowa w tym momencie o żółto-czarnych strojach co związane jest z kolorystyką logo ewentualnego sponsora. Przypomnijmy, iż zespół Heiro od początku swojej historii występował w trzech kolorach koszulek: granatowym, białym oraz turkusowym.

 

Obok awizowanego już na sezon 2011/12 Piotra Ożoga w składzie Heiro ma zagrać znany już z występów w ALP i Mistrzostwach Podkarpacia – Arkadiusz Kaszowski. Jest to szybki ofensywny gracz, który grałby na pozycji skrzydłowego.

 

Niestety na chwilę obecną kontynuowaniem futsalowej przygody nie jest zainteresowany, młody, obiecujący zawodnik – Radosław Trawka. 19-letni młodzieżowiec Heiro aktualnie postanowił odpocząć od Heiro, futsalu i ogólnie od sportu. Mamy nadzieję, iż decyzja o opuszczeniu „Dzików” zostanie jeszcze przemyślana i w sezonie 2011/12 Radka zobaczymy w barwach naszej drużyny.

 

Kryzysowo jak narazie sytuacja wygląda z obsadą pozycji bramkarza. Wprawdzie trener Heiro może liczyć na 20-letniego Tomasza Zaworę (Najlepszy Zawodnik i Bramkarz Heiro Cup 2011), ale kiepsko wygląda sytuacja z jego zmiennikami. Łukasz Latusek nie jest aktualnie do dyspozycji w związku z kontuzją barku. Wznowił wprawdzie treningi, ale na dzień dzisiejszy powrót do pełnej sprawności na pozycji golkipera jest wykluczony. Z drużyną pożegnał się Beniamin Kozdraś (Najlepszy Zawodnik Heiro z 2009 r.), choć byłby na pewno ciekawą alternatywą na tej pozycji. Młodzież, a mowa tu o Robercie Bieleckim (rocznik 1993) i i Arkadiusz Szczęchu (rocznik 1995) musi jeszcze sporo się uczyć by znaleźć miejsce w II ligowej kadrze Heiro. Z Bieleckim wiązano spore nadzieje, jednak zawodnik Heiro miał  problemy by wygrać z młodszym Szczęchem rywalizację w podstawowej „5” Heiro U-18.

Poprzednie informacje:
Jaki będzi sezon 2011/12 ? (cz. 2)
Jaki będzie sezon 2011/12 ? (cz. 1)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *