Jaki będzie sezon 2011/12 ? (cz.4)


Już wkrótce Heiro planuje otwarty test-mecz w którym będą mogli wziąć udział wszyscy chętni do gry w zespole w sezonie 2011/12. Być może poza nowymi zawodnikami zobaczymy także zawodników z „dziką” przeszłością, czyli takich, którzy w Heiro już grali np. Ernesta Kiczka


Forma test-meczu nie jest jeszcze znana. Rozegrany zostanie sparing lub gra wewnętrzna. Spotkanie ma dać odpowiedź czy zawodnicy przymierzani do Heiro byliby faktycznym wzmocnieniem zespołu. Prezes i szkoleniowiec „Dzików” liczy, że będzie mógł zasilić kadrę nowymi zawodnikami.

Chęć gry w barwach rzeszowskiego klubu potwierdził Karol Zakrzewski. Wiele ten zawodnik na parkietach II ligi nie pograł, ale ma to związek z kontuzją jakiej się nabawił. Zakrzewski to młody gracz, którego największym atutem jast waleczność. Karol nie gra w chwili obecnej w żadnym zespole z „dużego”boiska, a tacy zawodnicy są dla Heiro bardzo istotni.

W III lidze futsalu zagra natomiast ekipa z Przeworska, które już zgłosiła akces w Komisji Futsalu. Zapowiada się więc, że rozgrywki będa bardzo ciekawe bo poza zespołem z Przeworska w lidze zagrają ekipy z Krosna (Guzikówka), Rzeszowa (Baćpol/SPAR) i Nowej Dęby (Pogoń).

Każdy kto chce zgłosić zespół do III ligi powinien odwiedzić stronę Komisji Futsalu Podk.ZPN www.futalpodkarpacki.pl

Bezwątpienia rozgrywki III ligi wpłyną pozytywnie na propagowanie futsalu w regionie, a także podniosą prestiż II ligi. Wkrótce nasze kolejne doniesienia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *