Jaki będzie sezon 2011/12 ? (cz.5)


Rywale Heiro w sezonie 2011/12 już sprawdzają swój potencjał w meczach kontrolnych. Fair Play Mielec, 4 czerwca podejmować będzie ekipę Maxfarbexu Busko Zdrój, która będzie debiutować w rozgrywkach II ligi. Będzie to pierwszy oficjalny sparing drużyn z naszej grupy. Do startu sezonu jeszcze jednak bardzo dużo czasu i zapewne kadry sporo się jeszcze pozmieniają.

W Heiro na wczorajszych zajęciach na hali Miłocin, pojawiło się trzech zawodników przymierzanych do zespołu. Pojawił się Ernest Kiczek dobrze znany kibicom „Dzików”, gdyż jest to jeden z zawodników naszej drużyny, który pamięta czasy III ligi w sezonie 2006/07. Kiczek boryka się jednak z kontuzją i jego udział w lidze uzależniony jest głównie od stanu zdrowia.

Poza Kiczkiem pokazało się i to z niezłej strony dwóch młodych zawodników. Damian Sadło i oraz Damian Opaliński. Wyrazili chęć gry w zespole i najprawdopodobniej będą grali w Heiro w nadchodzącym sezonie.

Nie zagra w drużynie rzeszowskiej Miłosz Klader. Zawodnik zmienił miejsce zamieszkania, a dodatkowo sprawy zawodowe absorbują go na tyle, że zrezygnował na chwilę obecną z grania w zespole.

Wkrótce będą prowadzone rozmowy z kolejnymi zawodnikami.

W dalszym ciągu trwają poszukiwania bramkarza. Poza Tomaszem Zaworą na chwilę obecną trudno powiedzieć, kto uzupełni kadrę Heiro na tej pozycji. W obwodzie jest jeszcze młody Arkadiusz Szczęch, który jednak powinien skoncetrować się na grze w zespole juniorów. Chętnych do gry w Heiro zapraszamy do kontaktu z prezesem klubu (tel. 600 418 812, e-mail: futsal@heiro.pl, gadu-gadu: 1030248, Facebook)

Tak na chwilę obecną mogłaby wyglądać kadra pierwszego zespołu Heiro:

Bramkarze:
1. Tomasz Zawora
2. poszukiwany bramkarz
3.
poszukiwany bramkarz

Zawodnicy z pola:
4. Krawczyk Piotr (k)
5. Krawczyk Łukasz
6. Przybyło Bartłomiej
7. Amarowicz Mateusz
8. Klimowicz Artur
9. Depta Ireneusz
10. Kiczek Ernest
11. Sadło Damian
12. Opaliński Damian
13. Ożóg Piotr
14. Kaszowski Arkadiusz
15. Zakrzewski Karol
16. Pietrucha Marcin
17.
18.

Kadra drużyny powinna zamknąć się w maksymalnie 18 zawodnikach.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *