Podsumowanie sezonu U-18 i i U14


Po podsumowaniu rozgrywek seniorów w II lidze przyszedł czas na rozgrywki juniorskie. Heiro brało udział w lidze U-18 i U-14 oraz w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16. Oceny przygotował prezes klubu.

Liga U-18

Basamon Tomasz – 7
Brak mu szybkości. Waleczny z dobrym odbiorem piłki. Zdyscyplinowany i solidny w treningach i grze.

Bielecki Robert – 7
Robert nie co się opuścił w treningach przez co nie miał pewnego miejsca w bramce. Spory talent, jednak brak systematyczności w trenowaniu zatrzymał jego rozwój.

Depta Grzegorz – 6
Bardzo młody zawodnik, który jeszcze musi popracować na treningach na lepsze oceny. Lepiej gra gdy ma w swojej czwórce bardzo dobrych graczy. Nie można mu odmówić systematyczności i chęci gry co jest jego dużą zaletą.

Depta Ireneusz – 8
Bardzo zdolny gracz. Prezentuje spokój w grze na boisku i już dużą dojrzałość futsalową. Jeżeli będzie odpowiednio podchodził do treningów może być znakomitym futsalowcem.

Hadam Olaf – 6
Kolejny bardzo młody zawodnik. Wyróżnia się walecznością oraz dużą ambicją. Brakuje mu jeszcze odpowiednich warunków fizycznych, by walczyć ze starszymi przeciwnikami.

Kuźmik Michał – 8
Bardzo waleceny zawodnik z charakterem. Cechuje go nieustępliwość co wiązało się czasami z niepotrzebnymi przewinieniami. W lidze U-18 prezentował się bardzo dobrze.

Podolec Arkadiusz – 6
Zawodnik, który musi jeszcze trochę popracować. Charakteryzuje się spokojem. Jak  pracuje nad przygotowanie fizycznym może zostać bardzo będzie dobrym zawodnikiem.

Przybyło Bartłomiej – 9
Ostoja w defensywie jak na kapitana przystało. Kapitalny przegląd pola gry. Zawodnik na, którym można polegać i który dysponuje niezłym uderzeniem. Doceniony, gdyż zdobył nagrodę dla Najlepszego Młodzieżowca Heiro 2010 r.

Sroka Michał – 7
Michał pogrywał na „trawie” i to chyba na dobre mu nie wyszło. Mógły grać zdecydowanie lepiej bo stać go na to. Kiedyś pewniejszy w defensywie choć w tym sezonie starał się jak mógł.

Szczęch Arkadiusz – 7
W bramce prezentuje się coraz pewniej. Stać go na bardzo dużo i za dwa lata powinien być znakomitym golkiperem.

Szpar Szymon – 7
Zawodnik, który robi niesamowity postęp. W lidze U-18 grał przyzwoicie, jednak w U-18 pełnię umiejętności osiągnie za dwa sezony. Ma spore „serce” do gry i dobre podejście do futsalu.

Trawka Radosław – 9
Bardzo szybki i uzdolniony gracz. Motor napędowy w rozgrywkach U-18. Czasami przesadzał z dryblingiem jednak bardzo często siał zamęt w szeregach rywali.

Oceny od 1 do 10 (1- katastrofa, 10 – wyśmienicie). Pozostali zawodnicy nie zostli wzięci pod uwagę przy ocenie.

————————————————————————————————————————————————————————————————-
Liga U-14
Bargiel Dariusz – 7
Cichy Mateusz – 6+
Darłak Eryk – 6+
Depta Grzegorz – 7
Depta Ireneusz – 10
Hadam Olaf – 7
Podolec Arkadiusz – 8
Rzeczkowski Karol – 7

Oceny od 1 do 10 (1- katastrofa, 10 – wyśmienicie). Pozostali zawodnicy nie zostali wzięci pod uwagę przy ocenie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *