Dużo pracy w Heiro


Mimo, że w futsalu w tym momencie nastał tzw. okres „ogórkowy” to władze klubu wcale nie przestały działać w kwestiach promocji klubu.

25 czerwca br. zostanie zorganizowany turniej futsalu U-16. Dwóch zawodników juniorskiego składu zostanie także przydzielonych do filmu promującego grę w Heiro (czekamy także na zgłoszenia chętnych osób). Poza filmem o naborze do drużyny powstają dwa kolejne na potrzeby rozgrywek ligowych oraz Heiro Cup 2012.

 

Przygotowane zostały także naklejki traktujące o naborze do zespołu Heiro Rzeszów. Osoby, któe chciałby je otrzymać proszone są o taką informację podczas Heiro Junior Cup.

 

Trwa także walka zespołu w plebiscycie Nowin. Drużyna awansowała, aż do półfinału dzięki czemu troszkę szumu wokół klubu się zrobiło. W dalszym ciągu liczymy na Wasze SMSyw walce o nagrody.

 

W lipcu najprawdopodobniej odbędzie się kolejna promująca Heiro oraz futsal impreza. Tym razem we współpracy z Urzędem Miatsa planowane jest nowe, duże przedsięwzięcie. Mowa o grze w futsal dwóch na dwóch. Szczegóły są w tej chwili dogrywane. Możemy zdradzić, że mecze będą rozgrywane na mini-boiskach w centrum miasta w dniu 9 lipca 2011 r. Podczas imprezy planowane jest także rozdawanie ulotek promujących Heiro i mecze II ligi.

Przygotowany jest także projekt plakatów na mecze II ligi oraz Programu Meczowego.

Nie należy zapominać także o fakcie, że klub starać się będzie o licencję na występu w rozgrywkach II ligi futsalu. Aby ją otrzymać należy dostarczyć wiele dokumentów co także jest praco i czasochłonne.

Jeżeli jesteś zainteresowany pomocą w działaniach klubowych, zapraszamy do kontaktu z Prezesem (Łukasz Krawczyk) lub Sekretarzem (Tomasz Zawora).


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *