Coraz więcej imprez w planach Heiro !


Heiro Rzeszów będzie organizatorem conajmniej czterech imprez w nadchodzącym sezonie. Już w sierpniu w Rzeszowie zaprezentujemy mieszkańcom miasta coś zupełnie nowego !!!

W połowie wakacji będzie można poczuć jak to jest grać w mini-futsal na zewnątrz. Zespoły złożone z dwóch zawodników będą rywalizowały na mini-boisku do futsalu na małe bramki. Pomysł imprezy został pozytywnie oceniony przez Urząd Miasta Rzeszowa. Pierwszy terminem miał być przyszły weekend, jednak by zawody zostały zorganizowane tak jak należy postanowiliśmy, że odbędą się”ciut” później. Dwa mini-boiska będą zlokalizowane, gdzieś w centrum Rzeszowa.

 

Kolejna impreza to 4. Heiro Junior Cup. Data, formuła i miejsce zawodów jeszcze nie są znane. Wiadomo jednak, że Zarząd będzie chciał taką imprezę zorganizować jesienią tego roku. Impreza będzie skierowana do młodych zawodników (roczniki 1995 i młodsi).

 

Kolejną imprezą będzie Rzeszów Futsal Fest. W grudniu (połowa miesiąca) na hali Miłocin mają rywaliować zespoły z całego regionu. Formuła nie jest znana. Być może w zawodach zobaczymy nie tylko zespoły seniorskie, ale i juniorskie. Będzie to pierwsza edycja takiej imprezy, która na pewno odbędzie się w stolicy Podkrapacia. Być może będzie to znakomita okazja do „przetarcia się” przed Heiro Cup 2012, które w styczniu przyszłego roku odbędzie się w Rzeszowie.

 

Heiro Cup 2012 czyli IV Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w futsalu, będą prawdopodobnie największą imprezą futsalową w regionie południowo-wschodniej Polski. Dwa dni zmagań, 24 drużyny i 40 spotkań czeka na zawodników i kibiców. Impreza będzie posiadać własny, niezależny serwis informacyjny. Imprezie patronować będzie wielu patronów medialnych m.in. Radio Rzeszów.

 

Jeżeli chciałbyś działać razem z nami, zapraszamy !

Kontakt z Prezesem klubu:
Łukasz Krawczyk, tel. 600 418 812, futsal@heiro.pl

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *