Jaki będzie sezon 2011/12 ? (cz. 9)W sezonie w 2011/12 Heiro najprawdopodobniej będzie rywalizowało z pięcioma zespołami. W grupie tej jest 3 ekipy z województwa podkarpackiego (Góral Tryńcza, Fair Play Mielec, Tomy Więcpol Stobierna) i dwie z województwa świętokrzyskiego (UKS Futsal Nowiny i beniaminek UKS Jedynka Busko-Zdrój).

Na pewno nie zobaczymy w tym sezonie Wisły II Kraków, która zrezygnowała z rozgrywek drugoligowych. Kupczyk Kraków podobno przymierz się grąc w II lidze, ale … śląskiej. Niejasna ciągle jest sytuacja w Akademii Futsal Tarnów. Niewiadomo czy zespół zagra w rozgrywkach II ligowych oraz kto będzie go prowadził. Dotychczas zespół prowadzony był przez Jakuba Drwala.

W ostatnią niedzielę na hali Miłocin spotkali się zawodnicy Heiro oraz przypadkowi chętni do gry w futsal. Gra miała charakter rozrywki i nie miała na celu kogokolwiek sprawdzać. Wiadomo, że najprawdopodobniej w sierpniu (ok. 20) zostanie przeprowadzone spotkanie z zawopdnikami przed nadchodzącym sezonem. Poznamy własnie wtedy trzon zespołu, który zagra na drugoligowych parkietach.

We wrześniu być może zespół czeka turniej (jeżeli się odbędzie) w Brzesku. Byłby to jeden ze sprawdzianów przed 2 ligą. Oprócz tego Heiro w październiku planuje dwa mecze kontrolne z CFC Koszyce (Słowacja). Jeden mecz miałby się odbyć na Słowacji, a rewanż w Rzeszowie. Z pewnością byłby to bardzo dobry test dla naszego zespołu.

Plan rozgrywek w których Heiro zagra też nie jest jeszcze ustalony (podobnie jak cyykl treningowy). Wszystko uzależnione jest od kadry jaka będzie do dyspozycji. Harmonogram zajęć może wyglądać tak:

Poniedziałek – liga środowiskowa (pierwszy lub drugi zespół)
Wtorek – wolne
Środa – trening (g. 16:30)
Czwartek – trening pierwszej drużyny (g. 19:30)
Piątek – trening (g. 19:30)
Sobota i niedziela – mecze

Zanim jednak zaczniemy trenowac na hali, będzie trzeba popracować mocniej na zewnątrz. Zajęcia będą prowadzone na miejscu (ewentualnie obóz).

Część 8
Część 7
Część 6


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *