Heiro na finale plebiscytu Nowin


Wczoraj reprezentanci Heiro Rzeszów, prezes Łukasz Krawczyk i sekretarz Tomasz Zawora udali się do Michałówki k/Radymna na finał Plebiscytu na Najsympatyczniejszą Drużynę Nowin. Nasza drużyna zajęła w tym konkursie trzecie miejsce.

 

Głównym punktem imprezy był mecz zwycięzcy plebiscytu ekipy Sanovii Michałówka (klasa B) z zespołem Nowin i Przyjaciół. W drużynie gości zagrał m.in. Kazimierz Greń prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i były Przewodniczący Komisji Futsalu. Spotkanie zakończyło się remisem 3-3.

 

Po emocjach sportowych przyszedł czas na nagrodzenie trzech najlepszych zespołów konkursu Nowin. Wszystkie zespoły otrzymały Puchary oraz nagrody. Heiro za trzecie miejsce otrzymało bon na 17 kompletów strojów sportowych, które ufundowała firma Maaw-Sport. Z pewnością zostaną one dobrze spożytkowane. W gwoli ścisłości drugie miejsce zajęła drużyna Błęktinych Jaślany (klasa B).

Trzeba podkreślić bardzo dobrą organizację i gościnność gospodarzy imprezy. Mamy nadzieję, że obecność Heiro przyczyni się do popularyzacji futsalu w tym rejonie Podkarpacia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *