Jaki będzie sezon 2011/12 ? (cz.10)


8 września rozpoczną się treningi pierwszego zespołu Heiro do rozgrywek II ligi futsalu. Kadra zespołu nie jeszcze ustalona, ale będzie znana po pierwszych zajęciach treningowych. Na 26 sierpnia (piątek g.20, Dębicka) zaplanowano spotkanie zawodników z prezesem, które to zadecyduje o przyszłości w Heiro kilku zawodników.

 


Zawodnicy Heiro Rzeszów trenować będą na hali Miocin (ul. Miłocińska 42 w Rzeszowie) w czwartki w godz. 19:30-21:00. Zajęcia prowadzić będzie Łukasz Krawczyk. Jeden specjalistyczny trening będzie musiał wystarczyć na rozgrywki II ligi futsalu w których rywalizować będziemy z Fair Play Mielec, Góralem Tryńczą, UKS Futsal Nowiny, UKS Jedynką Busko-Zdrój i Tomy Więcpol futsal team Stobierna.

 

Poza zajęciami treningowymi zawodnicy będą mogli „przecierać” się w meczach ligi środowiskowej oraz sparingach m.in ze słowackim CFC Koszyce (1 mecz w Rzeszowie, rewanż w Koszycach).

Wszystko jest na dobrej drodze by w Heiro zagrali Piotr Krawczyk (kapitan) i Marcin Pietrucha z Resovii II (trawa). Niestety zgoda tego klubu wymagana jest by mogli zagrać w barwach naszego klubu. Oprócz Krawczyka i Pietruchy jest jeszcze opcja młodego Piotra Marynowskiego lecz czy i jemu wydana zgoda dowiemy się niebawem.

Na pewno będa prowadzone rozmowy z Ernestem Kiczkiem i Damianem Sadło, którzy solidnie prezentowali się m.in na ostatnim sparingu. Być może w Heiro ponownie pojawi się Łukasz Maca, który miałby wzmocnić defensywę.

Zainteresowani kontynuowaniem gry w Heiro są Mateusz Amarowicz i przebywający za granicą Arkadiusz Kaszowski. Obaj zawodnicy dysponują dużą szybkością.

Drużyna w dalszym ciągu będzie prowadzona przez grającego trenera Łukasz Krawczyka:
„Kadra drużyny będzie nieco różniła się od tej z poprzedniego sezonu. Potrzebujemy silnego zespołu, który powalczy o wygraną w lidze. Chcemy pokazać, że warto zainwestować w nasz zespół” -stwierdza Krawczyk.

Na mecze z CFC (1 lub 2 października w Rzeszowie) ma być gotowy skład który powalczy w II lidze. Na koniec października zespół ma już prezentować się odpowiednio dobrze głównie pod względem taktycznym.

Heiro 2011/12 – dywagacje kadrowe:

Bramkarze: Zawora, Latusek, Szczęch, Bielecki
Obrońcy: Przybyło, Pietrucha, Klimowicz (???), Maca (???)
Skrzydłowi: Kaszowski, Amarowicz, Trawka, Kiczek (???), Sadło (???), Depta
Piwoci: Krawczyk P., Krawczyk.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *