2 liga: Tarnów będzie rywalem Heiro


Jak udało nam się ustalić do rozgrywek II ligi gr. 3 (woj. podkarpackie i świętokrzyskie) dołączy zespół Akademii Futsal Tarnów.
Akademicy występowali w II lidze w sezonie 2009/10 zajmując ostatecznie wysokie drugie miejsce. Za tarnowskim zespołem uplasował się wówczas świeżo upieczony beniaminek I ligi AZS UMCS Lublin.

 

Akademia Futsal Tarnów jest siódmym zespołem w tej grupie drugiej ligi w której zagrają również: Heiro Rzeszów, Fair Play Mielec, UKS Jedynka Busko Zdrój, Tomy Więcpol Stobierna, Góral Tryńcza i UKS Futsal Nowiny.

Akademia Futsal Tarnów w przyszłym tygodniu złoży wniosek do PZPN o przyznanie licencji uprawniającej do gry w II Polskiej lidze Futsalu, grupie nr 3.

30 sierpnia, w siedzibie biura rachunkowego MBM odbyło się spotkanie zarządu, sponsorów raz trenera Jakuba Drwala. W pierwszej kolejności poproszono trenera o przedstawienie oncepcji pracy z naciskiem na kategorie wiekowe od U14 po seniora, by kolejno rozważać możliwości udziału w rozgrywkach na szczeblu centralnym.

Zarząd, sponsorzy ustalili z trenerem, iż w przyszłym tygodniu podejmą ostateczną decyzję, o do prowadzenia drużyny, sztabu szkoleniowego, zawodników oraz systemu szkolenia. reningi zostaną wznowione w połowie września. Szczegóły przedstawimy niebawem.

 

źródło: www.czasfutsalu.pl

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *