Zagraj w nowej lidze futsalu w Rzeszowie

Zapraszamy wszystkie chętne zespoły do gry w Lidze Futsalu Starosty Rzeszowskiego. Rywalizacja w halowej odmianie piłki nożnej, czyli futsalu to świetna zabawa w profesjonalnej oprawie.

W LFSR mogą brać udział wszyscy zawodnicy zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Mecze rozgrywane są na hali Miłocin (ul Miłocińska 42 w Rzeszowie) w poniedziałki w godz. 18-23. W rozgrywkach wystartuje 12 zespołów, a każdy z nich rozegra aż 22 spotkania. Każdy mecz będzie trwał 2 x 20 minut (trzy ostatnie minuty spotkania meczu będą zatrzymywane). Mecze prowadzone będą przez arbitrów z uprawnieniami do prowadzenia zawodów futsalowych wg aktualnych przepisów. Hala wyposażona jest w trybuny dla kibiców oraz elektroniczną tablicę wyników. Każda drużyna ma do dyspozycji szatnię z natryskami.

Organizator prowadzić będzie serwis internetowy www.heirocup.pl, który zawierać będzie wszystkie informacje odnośnie LFSR (klasyfikacje, terminarze i wyniki, tabelę, wywiady, zdjęcia itp.)

1 kolejka zaplanowana jest na 26 września br (poniedziałek).

Koszt udziału w rozgrywkach wynosi jedynie 1750 zł brutto (możliwość otrzymania rachunku) za 22 spotkania (2 x 20 minut).