Widmat Cup: Mocna grupa naszego zespołu


Znamy przeciwników w zbliżającym się wielkimi krokami turnieju Widmat Cup. Czas więc na analizę rywali, choć może być ona nieco nie trafiona.

 

 

 

 
Heiro Rzeszów trafiło do grupy B:

1. BJ CLUB Brzesko
2. LUMARO & POLBUD TEAM Tarnów
3. SĄSIEDZI Opole
4. GAZTAR Tarnów
5. RZ-WA TEAM Rzezawa
6. HEIRO Rzeszów 

Terminarz gier Heiro Rzeszów
11:29 Lumaro & Polbud – Heiro
11:53 Heiro – BJ Club
12:41 Heiro – Rzezawa Team
13:17 Sąsiedzi – Heiro
13:53 Heiro – Gaztar

LUMARO & POLBUD TEAM Tarnów
Pierwszym rywalem Heiro będzie połączona ekipa Lumaro i Polbudu Tarnów. Pierwszą z drużyn znamy bardzo dobrze bo gościłą trzykrotnie na Heiro Cup. Notabene przegraliśmy z Lumaro w półfinale w 2010 roku 1-3. Oprócz tego dwa razy zagraliśmy sparingowo (raz wygrało Heiro, raz Lumaro). Na pewno Lumaro to zespół z potencjałem tym bardziej wzmocnione zawodnikami lokalne, zaprzyjaźnionej drużyny. Ważne by mecz ten dobrze rozpocząć, bo spotkania trwają tylko 10 minut i strata gola może oznaczać porażkę.

BJ CLUB Brzesko
Drugi rywal Heiro w Widmat Cup pokazał, że forma rywalizacji w krótkich meczach im służy. BJ Club wygrał poprzedni turniej w Bochnii i z pewnością będzie chciał tytuł obronić. Zapewne jak w większości drużyn niewiadomą jest skłąd zespołu oparty wyłącznie na graczach z „dużego boiska”.

RZ-WA TEAM Rzezawa
Ekipa z Rzezawy awansowała z 4 pozycji w grupie podczas poprzedniego Widmat Cup do drugiego dnia rozgrywek. W niedzielę zespół przegrał awans do dalszych gier gorszym bilansem bramkowym z póxniejszym finalistą rozgrywek FRB Stasiak Tarnów. Z tym rywalem Heiro musi koniecznie wygrać by znaleźć się w czwórce, która awansuje do niedzielnych zmagań.

SĄSIEDZI Opole
Ekipa Sąsiadów w styczniu przegrała z Heiro podczas Heiro Cup 2012 (0-2).Opolski zespół będzie więc chciał się zrewanżować naszemu zespołowi. Zapowiada się kolejny bardzo ciężki mecz. Oby jak w meczu na Heiro Cup nasz zespół szybko strzelił gola i dowiózł zwycięstwo do końcowej syreny.

GAZTAR Tarnów
Ostatni rywal w sobotnich konfrontacjach jaki stanie na przeciwko Heiro to Gaztar. Zespół pamiętamy z Heiro Cup 2010, ale było to przecież bardzo dawno temu. Wówczas „Gazownicy” nie oczarowali nas grą. Wydaje się, że Gaztar to jak najbardziej rywal przez Heiro do pokonania, tylko jak zwykle wszystko zależy od szczęścia i kadr zespołów jakie zobaczymy na parkiecie.

 

Reasumując w czwórce największe szanse mają znaleźć się Lumaro&Polbud, Bj Club, Sąsiedzi i Heiro. Oczywiście może być zupełnie inaczej, bo nie wszystkie zespoły widzieliśmy w akcji, a część pewnie zagra całkiem innym składem od tego, który nasz zespół widział w akcji.

Na koniec kilka materiałów video z naszymi rywalami:

RZ-WA TEAM Rzezawa

BJ CLUB Brzesko

LUMARO & POLBUD TEAM Tarnów

GAZTAR Tarnów

SĄSIEDZI Opole

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *