Trwają zapisy do Ligi Futsalu Starosty Rzeszowskiego – Wstrzel się !


Zapraszamy wszystkie chętne zespoły do gry w Lidze Futsalu Starosty Rzeszowskiego. Rywalizacja w halowej odmianie piłki nożnej, czyli futsalu to świetna zabawa w profesjonalnej oprawie.

W LFSR mogą brać udział wszyscy zawodnicy zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Mecze rozgrywane są na hali Miłocin (ul Miłocińska 42 w Rzeszowie) w poniedziałki w godz. 18-23. W rozgrywkach wystartuje 12 zespołów, a każdy z nich rozegra aż 22 spotkania. Każdy mecz będzie trwał 2 x 20 minut (trzy ostatnie minuty spotkania meczu będą zatrzymywane). Mecze prowadzone będą przez arbitrów z uprawnieniami do prowadzenia zawodów futsalowych wg aktualnych przepisów. Hala wyposażona jest w trybuny dla kibiców oraz elektroniczną tablicę wyników. Każda drużyna ma do dyspozycji szatnię z natryskami.

Organizator prowadzić będzie serwis internetowy www.heirocup.pl, który zawierać będzie wszystkie informacje odnośnie LFSR (klasyfikacje, terminarze i wyniki, tabelę, wywiady, zdjęcia itp.)

 

1 kolejka zaplanowana jest na 3 października br (poniedziałek).

1. Heiro Rzeszów
2. Tomy Więcpol futsal team Stobierna (akces)
3. SKP Strażak Rzeszów (zgłoszenie)
4. Polbud Rzeszów (akces)
5. Limblach FC Rzeszów (zgłoszenie)
6. rezerwacja
7. rezerwacja
8. rezerwacja
9. rezerwacja
10.
11.
12.

Koszt udziału w rozgrywkach wynosi jedynie 1750 zł brutto (możliwość otrzymania rachunku) za 22 spotkania (2 x 20 minut).

Kontakt z Organizatorem:
Łukasz Krawczyk
tel. 600 418 812
info@heirocup.pl
Gadu-gadu: 1030248


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *