Turniej Powitalny – LFSR

Zapraszamy wszystkie chętne drużyny do udziału w Turnieju Powitalnym – Ligi Futsalu Starosty Rzeszowskiego. Jest to znakomita okazja do sprawdzenia jak będą organizowane rozgrywki LFSR, a także okazja do przetestowania nowych zawodników i przypomnienia sobie gry w futsal :).

• Każda drużyna otrzyma wodę mineralną.

Wpisowe do turnieju to 150 zł brutto za drużynę. Liczba miejsc ograniczona !

Każda drużyna, która weźmie udział w Turnieju Powitalnym i zdecyduje się na udział w Lidze Futsalu Starosty Rzeszowskiego może liczyć na rabat w wysokości 150 złotych (odliczany od kwoty wpisowego za rozgrywki) !!!

Drużyna biorąca udział w turnieju nie jest zobowiązana do gry w rozgrywkach LFSR.
Turniej zaplanowano na 3 i 10 października br.