Trzech zawodników już oficjalnie w Heiro !


Zawodnicy Resovii Rzeszów otrzymali oficjalną zgodę na reprezentowanie Heiro Rzeszów w sezonie 2011/12. Teraz będą musieli powalczyć, by znaleźć się w pierwszym składzie zespołu.

 


W Heiro oprócz kapitana Piotra Krawczyka (fot. 1) zobaczymy powracającego do naszej drużyny po dłuższej nieobecności Marcina Pietruchę (fot. 2) oraz nowicjusza Piotra Marynowskiego. Wszyscy trzej zawodnicy reprezentują rezerwy Resovii Rzeszów w piłce nożnej na trawie.

Piotr Krawczyk (1985) to wieloletni kapitan „dzików”, który grał w zespole w I lidze futsalu będąc wówczas razem z Krzysztofem Łodejem najskuteczniejszym graczem naszej drużyny. Krawczyk grac będzie w naszej drużynie na pozycji piwota, czyli najbliżej bramki przeciwnika. Liczymy, że będzie równie skuteczny co w poprzednim sezonie kiedy to 14-krotnie lokował piłkę w siatce rywali.

 

Marcin Pietrucha (1988) to obrońca. Szybki, solidny w defensywie z bardzo mocnym uderzeniem ma wspomóc Heiro w obronie.

Piotr Marynowski (1990) to absolutny nowicjusz w naszym zespole. Widać, że chęci mu nie brakuje jednak sporo aspektów technicznych musi podszlifować na treningach. Marynowski przymierzany jest do gry na skrzydle.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *