W poniedziałek FInal Four Turnieju Powitalnego !


W najbliższy poniedziałek dowiemy się kto sięgnie po zwycięstwo w Turnieju Powitalnym. W Final Four rozgrywek zagrają ekipy, które wygrały eliminacje w swoich grupach czyli Heiro Rzeszów (gr. A) i Waldeko Rzeszów (gr. B) oraz drużyny z drugiego miejsca tj. Zamojskie Zebry Rzeszów (gr.A) i Pogoń Baby Rzeszów (gr.B).

 

Zdecydowanymi faworytami do końcowego zwycięstwa są ekipy Heiro i Waldeko, które w eliminacjach nie miały sobie równych. W zespole Heiro najskuteczniejszym strzelcem jest Mariano Konopka (7 bramek), a w drużynie Waldeko Wojciech Brudek (8 bramek). Bezpośrednie spotkanie obu zespołów zostanie rozegrane jako ostatnie !

Nie bez szans pozostają Zamojskie Zebry i Pogoń Baby, jednak zespoły te musiałby zdecydowanie poprawić grę w defensywie. Dodatkowo oba zagrają „mecz po meczu” w związku z gorszą pozycją w eliminacjach.

Spotkania zapowiadają się bardzo emocjonująco i już dzisiaj zapraszamy na poniedziałkowy wieczór z futsalem na hali Miłocin (ul. Miłocińska 42 w Rzeszowie).

Jednocześnie informujemy, że po rozgrywkach sportowych o godz. 21:30 odbędzie się spotkanie organizacyjne przed startem sezonu Rzeszowskiej Ligi Futsalu – LFSR. Jeżeli chcesz dołączyć do naszych rozgrywek – ŚPIESZ SIĘ, ponieważ zostało jedno wolne miejsce !!! Więcej informacji tutaj !

 

Pełna tabela strzelców w Turnieju Powitalnym:
http://www.heirocup.pl/index.php?option=com_joomleague&func=eventsstats&p=6&evid=1&Itemid=0

Program Final Four:
18:00 Zamojskie Zebry RzeszówWaldeko Rzeszów
18:35 Pogoń Baby RzeszówHeiro Rzeszów
19:10 Waldeko RzeszówPogoń Baby Rzeszów
19:45 Zamojskie Zebry RzeszówHeiro Rzeszów
20:20 Pogoń Baby RzeszówZamojskie Zebry Rzeszów
20:55 Heiro RzeszówWaldeko Rzeszów

Po 4 faulu w połowie dyktowany jest rzut karny przedłużony. Zespoły mają prawo do wzięcia jednego czasu przez całe spotkanie.

Informujemy także, że w rozgrywkach finałowych zespoły powinny posiadać ochraniacze na golenie i getry.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *