Heiro nawiązało współpracę z PHLM


Heiro Rzeszów nawiązało współpracę z Piłkarską Halową Ligą Młodzieżową, która rozpoczęła rozgrywki już po raz piąty. Rozgrywki prowadzone są w Rzeszowie na hali Politechniki w weekendy i mają charakter czysto amatorski.

 


W ramach współpracy PHLM będzie promowało imprezy Heiro na swojej stronie internetowej http://www.phlm.ubf.pl/news.php oraz eksponowało baner naszego klubu. Nasz klub postara się by rozgrywki powoli przechodziły z piłki nożnej w hali w futsal.Warto zaznaczyć, że rozgrywki sędziowane są przez samych uczestników, a przepisy jeszcze odbiegają od futsalowych.

 

Miejmy nadzieję, że współpraca Heiro z PHLM będzie owocna i przyczyni się do popularyzacji zarówno futsalu jak i Heiro w naszym mieście.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *