PLJ U-16: W sobotę ostatni turniej w Nowinach


W sobotę w podkieleckich Nowinach (ok. 170 km od Rzeszowa) nasza młodzieżowa drużyna rozegra ostatni turniej Podkarpackiej Ligi Juniorów U-16. Rywalami naszych zawodników będą ekipy miejscowego Ekomu Futsal Nowiny i Stali Mielec. Wszystkie trzy ekipy mają szansę na końcowy sukces w rozgrywkach.

Wyjazd na turniej zaplanowano w sobotę na godz. 9:30 z nowego parkingu przy Galerii Nowy Swiat !!! Wyjazd autokarem więc należy być punktualnie o 9:20 na miejscu wyjazdu. Przypominamy o zabraniu: białych getr, białych spodenek, ochraniaczy na golenie oraz kto nie przekazał do klubu – karty zdrowia. Prosze także zabrać ze sobą prowiant na drogę oraz napoje.

Liderm rozgrywek jak na razie jest Stal Mielec (12 pkt.) za nią są Nowiny (10 pkt.), Heiro (9 pkt) oraz Gryf Radomysl (4 pkt – wycofał się z rozgrywek). Skład na turniej zostanie podany przez trenera na dzisiejszym treningu. Jest to ostatnia runda PLJ U-16, kolejnymi rozgrywkami będą eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16, które rozegrane zostaną w Unisławiu. Rywalami w trzech turniejach eliminacyjnych będa ponownie zespoły z Nowin i Mielca (awans wywalczy dwie ekipy).

Przypominamy wszystkim zawodnikom o uregulowaniu składek.

Nowym graczom z koleji przypominamy o dopełnieniu formalnosci – przede wszystkim dostarczona deklaracja do gry w Heiro (do pobrania tutaj) i aktualna karta zdrowia, którą można wyrobić bezpłatnie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *