U16: Heiro w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski !


Nie odbędzie się zaplanowana na niedziele I runda eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16. Nasz zespół w związku z wycofaniem się 3 zespołów bezposrednio znalazł się w finałach, które rozegrane zostaną w Unisławiu w marcu przyszłego roku. Pierwszym etapem przygotowań do rozgrywek będzie turniej Rzeszów Futsal Fest, gdzie Heiro zagra z CFC Koszyce (Słowacja), Stalą Mielec, Hesedem Tarnów i zespołem z Trzciany.

W niedzielę wszyscy zawodnicy obowiązkowo zamiast wyjazdy wspierają starszych kolegów na meczu II ligi: Heiro Rzeszów – UKS Ekom Nowiny Kielce (początek o godz. 16). Rywal to zespół aspirujacy do awansu do 1 ligi.

Komunikat ze strony www.futsalmmp.pl

W związku z wycofaniem 3 zespołów system Eliminacji stracił całkowicie sens. W związku z tym wszystkie drużyny, które pozostały otrzymują awans do Finałów w Unisławiu. Finały na chwilę obecną odbędą się w składzie 15 drużyn od piątku do niedzieli. Wszystkie drużyny które zagrają w finałach proszone są o potwierdzenie udziału wtedy będzie można ustalić system rozgrywania finałów.

Drużyny które wystąpią w Finałach MMP U16 w Unisławiu:

1. Unisław Team Unisław
2. Rekord Bielsko-Biała
3. Morze Stegna
4. Red-Dragons Pniewy
5. Kadet Futsal Team Poznań
6. Hurtap Łęczyca
7. Gwiazda Ruda Śląska
8. GSF-Jasna Gliwice
9. Wisła Kraków
10. UKS Sprinter Kłaj
11. UKS Akademia Futsal Tarnów
12. Gryf Radomyśl Wielki
13. KF Stal Mielec
14. Heiro Rzeszów
15. UKS Futsal Nowiny

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *