Zwycięstwo Heiro U16 w Kolbuszowej

Przygotowująca się do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski drużyna Heiro U-16 pokonała w Kolbuszowej miejscową Kolbuszowiankę 9-5 (5-2). Mecz rozgrywano w czasie 2 x 30 minut czasu niezatrzymywanego.

Mecz nie rozpoczął się najlepiej dla rzeszowskiej drużyny, która pod dwóch akcjach rywali przegrywała 0-2. Później jednak na parkiecie dominował zespół ze stolicy Podkarpacia, który do przerwy strzelił pięć brame. Po zmianie stron rzeszowianie kontrolowali spokojnie wydarzenia na boisku pewnie wygrywając całe spotkanie.

Mecz toczony był w sportowej atmosferze. Być może wizyta heiro w Kolbuszowej da impuls do stworzenia młodzieżowego zespołu futsalowego w tej miejscowości. Oby tak się stało.

Kolejny mecz Heiro U-16 rozegra w czwartek podczas rozgrywek Rzeszowskiej Ligi Futsalu.